„Na dobre i na złe". Bartosz Opania zyskał uwielbienie widzów, lecz nagle zniknął z mediów. "Choroba bardzo dużo mi zabrała"

Dorota Cłapa
Dorota Cłapa
Bartosz Opania uznawany był za jednego z najzdolniejszych, młodych aktorów. Rola w „Na dobre i na złe" przyniosła mu ogromną rozpoznawalność i uwielbienie widzów. Niespodziewanie zniknął jednak z mediów i dopiero niedawno okazało się, że walczył z chorobą.

Bartosz Opania - co się z nim działo?

Bartosz Opania swego czasu był jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Wciąż posiada niemałe grono oddanych fanów. W 2019 roku dosyć niespodziewanie ograniczył swoją działalność zawodową oraz zupełnie zniknął z mediów. Wiele osób zastanawiało się, gdzie podziewa się gwiazdor "Na dobre i na złe" oraz "Wkręconych" oraz co się z nim dzieje. W niedawnym wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" aktor zdradził, że w tym czasie zmagał się z poważną chorobą!

Nie chciałbym epatować tą sytuacją w żaden sposób, ale ponieważ jest to dosyć poważny problem społeczny i ludzki, to powiem. Generalnie byłem chory na depresję i ta choroba bardzo dużo mi zabrała - przyznał.

Ten trudny temat Bartosz Opania poruszył również przy okazji odbioru nagrody w kategorii "Osobowość – kultura i sztuka" w czasie Gali Magazynu VIP.

Chciałbym namawiać wszystkich, aby pochylali się nad takimi osobami, byli bardzo czujni, bo to jest naprawdę bardzo przewlekła, ciężka choroba - zaapelował.

Zapytany wprost o to, jak sobie radzi z życiem z chorobą zapewnił, że wciąż jest na etapie walki.

Bartoszowi Opanii życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn