„Na dobre i na złe”. Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana! Teściowa Michała Żebrowskiego do złudzenia przypomina „królową ludzkich serc”

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w czym prym wiedzie żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem swojej mamy na Instagramie, a fani osłupieli. Teściowa Michała Żebrowskiego przypomina im księżną Dianę!

Multimedia

Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana!

Michał i Aleksandra Żebrowscy należą do jednych z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Niedawno powitali na świecie czwarte dziecko, jest znana swoim fanom z aktywności w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się swoim życiem prywatnym i zabawnymi chwilami.

ART[100757]

Tak wygląda teściowa Michała Żebrowskiego

Fani chętnie śledzą profil żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry Żebrowskiej, która chętnie dzieli się z fanami ważnymi dla niej chwilami. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie wprawiło ich w osłupienie! Przedstawia mamę Aleksandry Żebrowskiej w młodości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Justyna Adamczyk jest uderzająco podobna do „królowej ludzkich serc”, jak nazywano księżną Dianę!

W komentarzach fani nie mogą się nadziwić zaskakującemu podobieństwu, jakie nietrudno dostrzec między księżną Dianą, a Justyną Adamczyk (pisownia oryginalna):

Przecież to księżna Diana!

Identyczne! Pierwsze o czym pomyślałam - Diana! Później doczytałam 😅❤️

Hahahaha jak zobaczyłam to zdjęcie na relacji to pomyślałam czy dzisiaj jest jakaś rocznica związana z księżna Diana 😂 i potem dopiero doczytałam że mama 😂

@olazebrowska Przecież to księżna Diana🤩Już ja wiem, jak wygląda Księżna Diana, Olu!!

nieprawda, to księżna Diana! 😉

Myślałam, że to księżna Diana . Wszystkiego najlepszego dla Mamy.

Czyli teoria spiskowa mówiąca o tym,że księżna żyje okazała się prawdziwa🤯 tylko z deszczu pod rynne taki sobie kraj wybrała 😂Pani Lady Diano, pani stąd ucieka bo tu pis mamy..

Kurczę , pierwszy rzut oka myślałam , że to Lady Diana

Zbyt podobne by spać spokojnie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×