„Na dobre i na złe”. Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana! Teściowa Michała Żebrowskiego do złudzenia przypomina „królową ludzkich serc”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w czym prym wiedzie żona Michała Żebrowskiego. Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem swojej mamy na Instagramie, a fani osłupieli. Teściowa Michała Żebrowskiego przypomina im księżną Dianę!

Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana!

Michał i Aleksandra Żebrowscy należą do jednych z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Niedawno powitali na świecie czwarte dziecko, jest znana swoim fanom z aktywności w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się swoim życiem prywatnym i zabawnymi chwilami.

ART

Tak wygląda teściowa Michała Żebrowskiego

Fani chętnie śledzą profil żony Michała Żebrowskiego, Aleksandry Żebrowskiej, która chętnie dzieli się z fanami ważnymi dla niej chwilami. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie wprawiło ich w osłupienie! Przedstawia mamę Aleksandry Żebrowskiej w młodości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Justyna Adamczyk jest uderzająco podobna do „królowej ludzkich serc”, jak nazywano księżną Dianę!

W komentarzach fani nie mogą się nadziwić zaskakującemu podobieństwu, jakie nietrudno dostrzec między księżną Dianą, a Justyną Adamczyk (pisownia oryginalna):

Przecież to księżna Diana!

Identyczne! Pierwsze o czym pomyślałam - Diana! Później doczytałam ????❤️

Hahahaha jak zobaczyłam to zdjęcie na relacji to pomyślałam czy dzisiaj jest jakaś rocznica związana z księżna Diana ???? i potem dopiero doczytałam że mama ????

@olazebrowska Przecież to księżna Diana????Już ja wiem, jak wygląda Księżna Diana, Olu!!

nieprawda, to księżna Diana! ????

Myślałam, że to księżna Diana . Wszystkiego najlepszego dla Mamy.

Czyli teoria spiskowa mówiąca o tym,że księżna żyje okazała się prawdziwa???? tylko z deszczu pod rynne taki sobie kraj wybrała ????Pani Lady Diano, pani stąd ucieka bo tu pis mamy..

Kurczę , pierwszy rzut oka myślałam , że to Lady Diana

Zbyt podobne by spać spokojnie.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn