"Na dobre i na złe". Mikołaj Roznerski idzie na całość w serialu! Żadna kobieta mu się nie oprze? [CO SIĘ WYDARZY?]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Szczęście bywa ulotne i trzeba się bardzo postarać, by trwało dłużej. Komu uda się ta sztuka w najbliższym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 819? Na dobry początek... zapraszamy na spotkanie z doktorem Radwanem. Pikantnie będzie w wątku Hani, w którym pojawił się... Mikołaj Roznerski!

"Na dobre i na złe" odcinek 819. w środę, 20.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W nowym tygodniu Krzysztof odnajdzie w końcu Joannę Gawryło (w tej roli Monika Kaleńska) oraz Kubusia (Wiktor Trojan) i zacznie oboje z ukrycia obserwować. A gdy w finale wszyscy troje się spotkają, ukryje przed Asią, co naprawdę łączy go z juniorem… Obawiając się, że - jeśli dziewczyna pozna prawdę - nigdy nie pozwoli mu zbliżyć się do syna. Podczas pierwszej rozmowy lekarz jednak przedstawi się i zdradzi, że pracuje w pobliskim szpitalu. A Joanna od razu się tym zainteresuje.

- W Leśnej Górze? Ale świat jest mały… Pewnie zna pan mojego męża? Piotr Gawryło. Pracował tam kiedyś…
- Znałem… Krzysztof Radwan, ginekolog. Może pani o mnie słyszała…?
- Aśka Gawryło. Chirurg i onkolog…
- Miło mi… poznać lepszą połowę Piotra Gawryły!

Z kolei w pracy Krzysztof znów będzie musiał pomóc Uli (Zuzanna Mikołajczyk) – nastolatce, która niedawno została matką. Po kilku szczęśliwych dniach, które dziewczyna spędziła z synkiem w szpitalu, urzędnicy rodzinę rozdzielą. A gdy Ula wróci do „bidula”, jej dziecko trafi do pogotowia opiekuńczego… i nagle oboje poważnie zachorują. Jaką diagnozę postawią w końcu lekarze?

Tymczasem Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) w środę znów spotka się z Piotrem (Mikołaj Roznerski)... a nawet spędzi z policjantem pół dnia. Nowy przyjaciel poprosi lekarkę, by wybrała się się z nim za miasto – do znajomego seniora (w tej roli Edward Sosna), który potrzebuje pomocy. I przy okazji zacznie namawiać „ukochaną”, by… dała Michałowi (Mateusz Janicki) kosza.

- Będziesz to ciągnąć do ostatniej chwili? To całe wychodzenie za mąż? Patrzysz na niego jak na brata! Nie ma ognia... Wystawisz chłopaka przed samym ołtarzem?
- Nikogo nie będę wystawiać!
- To się będziesz głupio rozwodzić…

A doktor Sikorka cały czas będzie się ze swoim adoratorem spierać – nieświadoma, że dzięki temu podoba mu się jeszcze bardziej.

- Przestań się szczerzyć!
- Dziewczyno, ile ty masz barw… Wydawałaś mi się pastelowa, ale teraz widzę, że są brązy, głębokie czernie…
- Manipulant, kłamca i oszust! Cholerny stalker!(…) Myślisz, że ja oczu nie mam?! Wszystko ukartowane, żeby mnie tu wywieźć… w romantyczne okoliczności?!

W finale lekarka skręci za to nogę – pechowo na środku pola. Piotr będzie gotów wziąć dziewczynę na ręce, ale Hania odmówi i to ostro.

- Nie dotykaj mnie! (…) Nie mów do mnie! Biorę ślub za trzy dni i mam skręconą kostkę!
- Korona ci z głowy spadnie, jak cię przeniosę, księżniczko? Co z ciebie za lekarz, jak nie możesz znieść ludzkiego dotyku!
- Twojego, nie ludzkiego!
- Pytanie, dlaczego…

A chwilę później… Korban chwyci lekarkę w ramiona i zacznie namiętnie całować!

Czy po tym pocałunku szczęście Hani i Michała pryśnie niczym... bańka mydlana? Zobacz zdjęcia!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn