"Na dobre i na złe" odcinek 819. Piotr wyzna Hani miłość! Lekarka zdradzi Michała?! [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 819. odcinku "Na dobre i na złe" Piotr wyzna Hani miłość i spróbuje namówić ją, żeby zerwała zaręczyny z Michałem! Dojdzie do zdrady?! Sprawdź, co się wydarzy!

"Na dobre i na złe" odcinek 819. w środę, 20.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wciąż nie może przestać myśleć o Piotrze (Mikołaj Roznerski), choć jest zaręczona z Michałem (Mateusz Janicki), zaś policjant chce to wykorzystać. To nie może skończyć się dobrze...

W 819. odcinku "Na dobre i na złe" Korban poprosi Hanię o kolejną przysługę – tym razem związaną z jego starszym przyjacielem, który miał wypadek. Przy okazji doradzi jej, by zrezygnowała ze ślubu, bo to małżeństwo szybko skończy się rozwodem. Kiedy dotrą na miejsce, okaże się, że przyjaciel Piotra nie potrzebuje pomocy, a Hania poczuje się oszukana, więc szybko odejdzie i... skręci nogę! Potem dojdzie do konfrontacji, w wyniku której Piotr wyzna swoje uczucia!

- Manipulant, kłamca i oszust! Cholerny stalker...
- Budzę w tobie wiele emocji... Ty we mnie też...
- Jak będę tańczyć walca?
- Do naszego wesela się zagoi. Bogowie, dajcie mi się zakochać w innej!

Po tym wyznaniu Piotr pocałuje Hanię, a ta nie będzie się bronić! Czy to już koniec jej związku z Michałem?

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn