"Na dobre i na złe" odcinek 819. Radwan odnajdzie syna i pozna Joannę Gawryło! Znowu odbije Piotrowi żonę? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
W 819. odcinku "Na dobre i na złe" Radwan odnajdzie Kubę! Przy okazji pozna piękną żonę Piotra, Joannę. Czy znowu odbije Gawryle żonę? Sprawdź, co już wiadomo!

"Na dobre i na złe" odcinek 819. w środę, 20.10.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Radwan (Mateusz Damięcki) postanowił znaleźć swojego syna i nawet wyjechał w tym celu do Izraela. Niestety okazało się, że Piotr (Marek Bukowski) wyjechał, a chłopcem zajmuje się jego żona. W 819. odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof odnajdzie w końcu Joannę Gawryło (w tej roli Monika Kaleńska) oraz Kubusia i zacznie obserwować ich z ukrycia.

W końcu cała trójka spotka się na placu zabaw. Radwan ukryje przed Asią, co naprawdę łączy go z Kubusiem, bo będzie bał się, że jeśli ta pozna prawdę, nie pozwoli mu się do niego zbliżyć. Przedstawi się tylko i zdradzi, że pracuje w pobliskim szpitalu, a Joanna od razu się tym zainteresuje.

- W Leśnej Górze? Ale świat jest mały… Pewnie zna pan mojego męża? Piotr Gawryło. Pracował tam kiedyś…
- Znałem… Krzysztof Radwan, ginekolog. Może pani o mnie słyszała…?
- Aśka Gawryło. Chirurg i onkolog…
- Miło mi… poznać lepszą połowę Piotra Gawryły!

Jakiś czas później Gawryło zjawi się w Leśnej Górze, a potem nawet zacznie tam pracować! Radwan zaś powoli zacznie się zbliżać do Kubusia i do Joanny... Znowu odbije Piotrowi żonę? Czas pokaże!

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn