"Na dobre i na złe" odcinek 821. Ślubu Hani i Michała nie będzie?! Sikorka ucieknie sprzed ołtarza? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 821. odcinku "Na dobre i na złe" nadejdzie dzień ślubu Hani i Michała. Niestety nic nie pójdzie po ich myśli, a narzeczeni będą mieli coraz więcej wątpliwości! Rozstaną się tuż przed ślubem? Sprawdź, co się wydarzy!

"Na dobre i na złe" odcinek 821. w środę, 3.11.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

W 821. odcinku "Na dobre i na złe" nadejdzie dzień ślubu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). Niestety panna młoda wciąż będzie myśleć o Piotrze (Mikołaj Roznerski)...

Uświadomi sobie swoje uczucia w rozmowie z Halinką (Joanna Jarmołowicz). Dowie się, że dziewczyna dwa razy uciekła sprzed ołtarza. - Z obydwu uciekłam. I jeden, i drugi narzeczony był super. Wszystko mieli na miejscu. I bez nałogów. Ale... (...) Żaden z nich nie był moją bliźniaczą duszą... (...) Wydaje się, że znacie się od zawsze, rozumiecie bez słów, łączy was tak głęboka więź, że nie macie żadnych wątpliwości co do waszych uczuć. Jak pani i doktor Wilczewski - powie, a narzeczeni spojrzą na siebie jakoś niewyraźnie. Zrozumieją, że u nich tego nie ma...

Niedługo później Sikorka znowu wpadnie na Piotra i już sama nie będzie wiedziała, co robić. Korban też będzie załamany, że jego ukochana bierze ślub...

Para młoda będzie mogła poważnie porozmawiać o swoich wątpliwościach dopiero w limuzynie, w drodze na ślub. Dojdzie do rozstania!

- Kocham cię najbardziej na świecie. Zawsze będę... Ale jeżeli masz wątpliwości, jeśli ty tego... nie czujesz...
- Nie chcę brać ślubu! Jesteś wspaniały, najlepszy... To nie twoja wina... To ja... Przepraszam, ale nie mogę wziąć z tobą ślubu.

Wilczewski będzie załamany! Co teraz z nimi będzie? Czas pokaże!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn