"Na dobre i na złe" odcinek 825. Radwan odzyska syna? Kubuś powie do niego "tato"... [CO SIĘ WYDARZY]

W 825. odcinku "Na dobre i na złe" Radwan podejmie kolejne kroki, by odzyskać syna. Bardzo się wzruszy, gdy Kubuś powie do niego "tato"... Wreszcie będzie mógł go wychowywać? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 825. w środę, 1.12.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Krzysztof (Mateusz Damięcki) odnalazł wreszcie syna i postanowił go odzyskać. Pomóc może mu to, że jego macocha, Joanna (Monika Kaleńska), dostała pracę w Leśnej Górze.

Agata wróci do Leśnej Góry i przeżyje szok! Konfrontacja z Maksem będzie bolesna...Zobacz więcej

W 825. odcinku "Na dobre i na złe" Radwan postanowi nadal działać w tajemnicy, więc spotka się z prawniczką, by skonsultować się z nią i dowiedzieć się, w jaki sposób mógłby odzyskać syna.

- Macocha mojego dziecka zaczęła pracę w moim szpitalu…
- To był... pański pomysł?(…) Niech pan wykorzysta okazję do zacieśnienia kontaktów. Niech pan obserwuje macochę... I proszę notować: co, jak i kiedy… Wszystko może się przydać. Prawie każdą sytuację można zinterpretować tak, jak się chce…

Radwan postanowi skorzystać z rady i poznać lepiej Joannę. Gdy ta poprosi go, by odebrał Kubusia z przedszkola, Krzysztof natychmiast się zgodzi. Kubuś będzie miał problemy z kolegami, którzy będą śmiać się z niego, że nie ma taty, więc chłopiec wykorzysta tę sytuację. Przy wszystkich nazwie Krzysztofa "tatą" i powie, że bardzo go kocha. Radwan będzie bardzo wzruszony... Wyzna w końcu, że jest jego ojcem?

Kiedyś byli ikonami serialu, później fabuła skupiła się na innych! Za kim tęsknimy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×