„Na dobre i na złe" odcinek 871. Blanka broni Mario przed sądem. Radwan wystąpił o ustalenie ojcostwa Kuby [CO SIĘ WYDARZY]

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Przed nami 871. odcinek serialu „Na dobre i na złe". Blanka broni Mario przed sądem. Radwan wystąpił o ustalenie ojcostwa Kuby. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 871. odcinku „Na dobre i na złe".

„Na dobre i na złe" odcinek 871 - w środę, 1 lutego 2023, o godzinie 20:55 na TVP 2

„Na dobre i na złe" odcinek 871

Blanka (Pola Gonciarz) złoży w sądzie zeznania w sprawie Mario (Marcin Korcz) i… nagle zacznie chłopaka bronić, ku zaskoczeniu prokuratora.

Podsumujmy… Oskarżony Mariusz Milewski wywiózł panią na odludzie. Schował pani telefon, pozbawiając panią możliwości kontaktu z bliskimi, wezwania pomocy i zabronił powrotu do domu… Co pani zrobiła potem?

Zabrałam mu kluczyki i próbowałam uciec.(…) Bałam się…. Bałam się, że mnie zabije.

Myślę, że nie chciał mnie zabić, że mówił prawdę.(…) Jak ochłonęłam… zaczęłam się zastanawiać. Nie związał mnie, nic mi nie zrobił, nawet mnie nie zamknął w pokoju, tylko wyszedł mi zrobić herbatę... Gdyby naprawdę chciał mnie zabić, zachowywałby się inaczej.(…) Spałam obok niego całą noc. Dlaczego mnie nie zastrzelił wtedy? Nie udusił poduszką? Na co czekał? Czemu mnie ostrzegł?

Wieczorem Milewski będzie czekał na lekarkę przed szpitalem i kolejny raz wyzna dziewczynie miłość.

Zadziałało... Nie dołożą mi kilku dodatkowych paragrafów do zarzutów, dzięki tobie.

Mam nadzieję, że i tak pójdziesz siedzieć!

Wcale tak nie myślisz…

Myślę!

Kochałaś mnie. To wiem na pewno.

I co z tego?

To, że ja też cię kocham. I nie jestem taki, jak myślisz... Nie poddam się, dopóki cię o tym nie przekonam.

Tymczasem Radwan (Mateusz Damięcki) – po tym, jak Asia (Monika Kaleńska) znalazła nową miłość – postanowi wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa Kuby. Gdy lekarz spotka się z prawnikiem, ten działanie za plecami doktor Gawryło jednak mu odradzi.

Może utrudniać panu kontakty z chłopcem do końca rozprawy... a ta może potrwać.(…) To zawsze jest trudne, kiedy jedno z rodziców zaczyna układać sobie życie na nowo…

Nie mam z tym problemu... Nie chcę tylko, żeby mój syn miał kolejnego ojca!

Po dyżurze pracownicy szpitala spotkają się za to w „Kroplówce” i wezmą udział w barowym quizie! A do drużyny z Leśnej Góry trafią Halinka (Joanna Jarmołowicz), Lucyna (Anna Samusionek), Paweł Gracz (Marcin Sianko) oraz profesor Bart (Piotr Głowacki)… Czy wspólnie osiągną sukces?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn