"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Nowy lekarz w Leśnej Górze! Kto go zagra? [CO SIĘ WYDARZY]

Już po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz! Kto go zagra? Jakiej będzie specjalizacji? Sprawdź, co się wydarzy w "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już po wakacjach w "Na dobre i na złe" czeka nas dużo emocji i dużo zmian! Leśna Góra zostanie odcięta od świata, z powodu śmiertelnego wirusa - "Esmeraldy"! Nie wiadomo, czy wszyscy go przeżyją... W dodatku do pracy w szpitalu wróci Marcin (Filip Bobek), a teraz okazuje się, że zobaczymy także nową postać!

Marcin wróci do pracy w szpitalu! Odzyska prawo do wykonywania zawodu?Zobacz więcej

Aktorzy przebywają obecnie na planie i chętnie dzielą się z fanami zdjęciami czy krótkimi filmikami, dzięki którym możemy zorientować się, co się wydarzy. Mateusz Janicki, czyli serialowy Michał Wilczewski, opublikował na Instagramie filmik, w którym zdradził, że w Leśnej Górze zacznie pracę nowy lekarz! W tę rolę wcieli się Marcin Urbanke, który przed "Na dobre i na złe" zagrał w "Drugiej Szansie" czy w serialu "Ślad". Przystojny aktor na pewno skradnie serca fanek serialu!

Na razie nie wiadomo, jak będzie nazywał się jego bohater ani jakiej specjalizacji będzie lekarzem. Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Oni niespodziewanie zniknęli z Leśnej Góry! Czemu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widzka (gość)

    Rezydent albo student. ;) A patrząc na Blankę to studenci mają wyjątkowe prawa w tym szpitalu. Zliberalizowało się podejście od czasu stażu Tomka Burskiego :D

    25.06.2019 16:06
  • Basia (gość)

    Jakiś młody ten nowy lekarz... chyba to będzie rezydent

    24.06.2019 23:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×