"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Piękna Ukrainka i zmartwychwstały Mikołaj Roznerski namieszają w życiu serialowej Hani. Duże zmiany w obsadzie!

"Na dobre i na złe" to ulubiony polski serial o lekarzach. Wakacje ciągle przed nami, ale już mamy pewne doniesienia o tym, co wydarzy się po nich. Piękna Olena ma namieszać w życiu przystojnego lekarza Michała Wilczewskiego, a Piotr (Mikołaj Roznerski) powróci, lecz jako....Miłosz

Multimedia

Ukraińska aktorka Tetiana Malkova pojawi się po wakacjach w Leśnej Górze, jako pediatra z Ukrainy. Ma podobno namieszać w życiu Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) lecz na razie więcej szczegółów zdradzić nie mogła.

Agata i Rafał na gorących zdjęciach z Leśnej Góry! To zapowiedź rozwinięcia ich wątku?Zobacz więcej

Aktorka w odpowiedzi na pytania fanów powiedziała tylko:

Będę lekarzem z Ukrainy, ale wszystkie szczegóły zobaczycie na ekranie już we wrześniu. Ciii... - zakończyła przykładając palec do ust.

Tetianę zapewne obowiązuje tajemnica zawodowa i więcej szczegółów zdradzić nie może, ale ilość zdjęć, na których towarzyszy Michałowi i Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska) świadczy wyraźnie, że będzie istotna w ich wątku.

Piotr zmartwychwstanie?! Kim będzie tajemniczy mężczyzna?Zobacz więcej

W życiu Hani na nowo pojawi się Piotr (Mikołaj Roznerski), lecz nie w takiej wersji jakiej mogłaby się spodziewać. Aktor zdradził, że pojawi się w serialu jako Miłosz, który podobno ma mocno zaskoczyć fanów. Wszystkie te nowości już po wakacjach w "Na dobre i na złe"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nieznajoma (gość)

  Gdzie jeszcze będą ludzie z Ukrainy 🤦😡

  14.09.2022 20:49
 • BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI (gość)

  PRZEMYSLAW SADOWSKI

  10.07.2022 08:26
 • TOMASZ KAROLAK (gość)

  KRYSTIAN WIECZOREK

  10.07.2022 08:11
 • MICHAL MILOWICZ (gość)

  BARTLOMIEJ SWIDERSKI

  10.07.2022 08:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×