"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022. Piotr jednak żyje?! Hania znów go zobaczy! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" Hania niespodziewanie spotka... Piotra! Jak to możliwe? Czy Korban ma sobowtóra? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Śmierć Piotra (Mikołaj Roznerski) wszystko zmieniła. Nie dość, że Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) straciła bliską osobę, to jeszcze o zabójstwo został oskarżony Michał (Mateusz Janicki) i trafił za kratki!

Hania i Michał znowu razem?! Znowu wybuchnie między nimi namiętność Zobacz więcej

Na szczęście Wilczewski wyszedł na wolność, a w powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" znów zbliży się do byłej narzeczonej. Dojdzie nawet do namiętnych pocałunków! Ale to nie znaczy, że to koniec kłopotów - Hania niespodziewanie... znowu spotka Piotra!

W ostatnich odcinkach kulis serialu, pokazano przedpremierowo sceny z nowego sezonu. Widzimy jak Hania, która wybrała się na jogging, spotyka w lesie Piotra! Wygląda na to, że będzie to sobowtór Korbana, bardzo do niego podobny, bo oczywiście zagrany przez Mikołaja Roznerskiego. Mężczyzna, którego spotka Hania, będzie na rowerze i różnić go będzie od Piotra ulizana fryzura, okulary i strój. Kiedy Hania zobaczy "Piotra" zacznie wołać go po imieniu i za nim pobiegnie.

Kim będzie tajemniczy mężczyzna? Czas pokaże!

Nowy mężczyzna w życiu Blanki! Jej relacja z Krzysztofem nie ma szans?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dana (gość)

    Co za głupi pomysł.Ja kibicuję Hani i Wilczewskiemu.Jak znowu co namieszają scenarzyści w serialu,niech sobie sami oglądają.I znowu Roznerski ,z tym głupkowatym uśmiechem i wielce zakochana pani doktor.Zalosne

    05.06.2022 23:44
  • Gość (gość)

    M. Roznerski w stałej obsadzie serialu, mieszający w związku Hani i Michała? Natychmiast przestaję oglądsć. Co za koszmarny pomysł! Z wielką ulgą pozegnalam drewnianego aktora w minionym sezonie, a tu taki klops

    04.06.2022 02:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×