"Na sygnale" odcinek 326. Benio nie chce się leczyć! Umrze w męczarniach?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 326. odcinku "Na sygnale" Anna zdecyduje się na poważną rozmowę z Beniem o jego chorobie. Okaże się, że brat Wiktora nie zamierza się leczyć! Umrze w męczarniach?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 323. w piątek 24.09.2021 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Okazało się, że Benio (Hubert Jarczak) jest poważnie i nieuleczalnie chory! Jego tajemnicę poznała Anna (Lea Oleksiak)...

Vick przyjmie nową, głupiutką ratowniczkę! Będą kłopoty?Zobacz więcej

W 326. odcinku "Na sygnale" Anna postanowi porozmawiać poważnie z Beniem o jego chorobie. Okaże się, że wiedzą o niej tylko Anna i matka Benia. Vick wyzna bratowej, że naprawdę się boi, ale nie zamierza się leczyć!

- Dlaczego nie jesteś na leczeniu?
- Przestań. Jestem lekarzem, wiem, jakie są rokowania. Zostało mi niewiele czasu i nie chcę spędzić go półprzytomny, na chemii, w szpitalnym łóżku. Chcę żyć do końca, robić coś, co ma sens, pracować, śmiać się, kochać. Dopóki starczy mi sił.

Anna zacznie zastanawiać się, czy nie powinna powiedzieć o wszystkim Wiktorowi (Wojciech Kuliński), ale Benio stwierdzi, że nie chce współczucia... Czy Vick przeżyje?

Góra i Górska wezmą ślub w tajemnicy?! Ich przyjaciele będą w szoku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andreas (gość)

    Wygląda na to, że postanowiono wygasić postać Benia w serialu. Szkoda bo lubiłem gościa. Ale za to będzie śmiesznie z Britney :) Prawdziwy zwierz z tej Paulinki :)

    26.09.2021 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×