"Na sygnale" odcinek 326. Benio nie chce się leczyć! Umrze w męczarniach?! [CO SIĘ WYDARZY]

Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
W 326. odcinku "Na sygnale" Anna zdecyduje się na poważną rozmowę z Beniem o jego chorobie. Okaże się, że brat Wiktora nie zamierza się leczyć! Umrze w męczarniach?! Sprawdź, co już wiadomo!

"Na sygnale" odcinek 323. w piątek 24.09.2021 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Okazało się, że Benio (Hubert Jarczak) jest poważnie i nieuleczalnie chory! Jego tajemnicę poznała Anna (Lea Oleksiak)...

W 326. odcinku "Na sygnale" Anna postanowi porozmawiać poważnie z Beniem o jego chorobie. Okaże się, że wiedzą o niej tylko Anna i matka Benia. Vick wyzna bratowej, że naprawdę się boi, ale nie zamierza się leczyć!

- Dlaczego nie jesteś na leczeniu?
- Przestań. Jestem lekarzem, wiem, jakie są rokowania. Zostało mi niewiele czasu i nie chcę spędzić go półprzytomny, na chemii, w szpitalnym łóżku. Chcę żyć do końca, robić coś, co ma sens, pracować, śmiać się, kochać. Dopóki starczy mi sił.

Anna zacznie zastanawiać się, czy nie powinna powiedzieć o wszystkim Wiktorowi (Wojciech Kuliński), ale Benio stwierdzi, że nie chce współczucia... Czy Vick przeżyje?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn