"Na sygnale" odcinek 329. Ślub Góry i Górskiej zostanie przerwany! Któreś z nich zrezygnuje? [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 329. odcinku "Na sygnale" odbędzie się ślub Góry i Górskiej, który zostanie przerwany w trakcie! Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

"Na sygnale" odcinek 329. w czwartek, 7.10.2021 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Niespodziewanie w 329. odcinku "Na sygnale" okaże się, że Góra (Tomasz Piątkowski) postanowił wziąć w tajemnicy ślub z Górską (Justyna Sieniawska)! Przypadek sprawi, że dowiedzą się o tym Nowy (Kamil Wodka) i Britney (Paulina Zwierz).

- Ten ślub to tylko formalność. Dla Patryczka to robimy, żeby go Beata mogła przysposobić - wytłumaczy im potem Góra. Mimo początkowych problemów lekarze zjawią się w USC, a ich świadkami będą Nowy i Britney. Niestety nic nie pójdzie po ich myśli – ślub zostanie przerwany w trakcie!

Okaże się, że Góra nie wziął obrączek! - W takim razie to już chyba wszystko - powie zdenerwowana Beata i wyjdzie z sali. Góra natychmiast ją dogoni, a niedoszła żona wykrzyczy mu, że nie bierze jej na poważnie. - Moje pierwsze małżeństwo to była porażka. Obiecałam sobie, że już nigdy więcej. Ta decyzja, Artur, nie była łatwa - stwierdzi. Wtedy Artur zrozumie swój błąd i obieca jej prawdziwy ślub.

- Zrobimy ślub, na jaki zasługujesz. Z białą suknią, gołębiami i co tam jeszcze chcesz. Wszystko zorganizuję.
- A mogę wiedzieć, kiedy?
- Niedługo. Kilkanaście dni... To będzie najpiękniejszy dzień w twoim życiu.

Czy uda im się za drugim razem?

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn