"Na sygnale" odcinek 391. Britney odzyskuje przytomność! Co z nią będzie? Nowy dowiaduje się, że "ukochany" ratowniczki jest żonaty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Britney uległa poważnemu wypadkowi. Życie pięknej ratowniczki było zagrożone, ale już w 391. odcinku "Na sygnale" dziewczyna odzyska przytomność. Co z nią będzie? Zdradzamy, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu TVP.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 391. w czwartek 20.10.2022 o godzinie 21:00 w TVP1

Już wiadomo, co będzie z ratownikami, którzy byli uczestnikami tragicznego wypadku ambulansu. W 391. odcinku "Na Sygnale" Britney odzyskuje w końcu przytomność, ku radości wszystkich przyjaciół ze stacji. Nowy z trudem ukrywa, jak bardzo jest wściekły na Alka, zwłaszcza gdy Bieliński zdradza mu, że "ukochany" Britney ma żonę.

Tak będzie wyglądał wypadek ambulansu! Życie Britney, Nowego i Alka będzie bardzo zagrożone! Wyjdą z tego cało?Zobacz więcej

Na dyżurze ekipa doktor Reiter jedzie do dziewczyny, która straciła przytomność w trakcie gry komputerowej, bo przedawkowała środki na pobudzenie. Doktor Góra trafia za to na pijanego mężczyznę, który spadł ze schodów oraz na biznesmena, który spieszy się na lotnisko i chce przekupić ratowników, by zawieźli go na miejsce na sygnale.

Gdy to nie skutkuje, wybiega na ulicę, by zatrzymać taksówkę i ulega poważnemu wypadkowi.

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×