„Na wspólnej". Anna Guzik w tym roku obchodzi 47. urodziny. Opowiedziała o plusach dojrzałości: „Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze"

Anna Guzik to wspaniała aktorka, którą możemy podziwiać od prawie 20 lat w serialu „Na wspólnej". Artystka niejeden raz udowadniała, że jest wszechstronnie utalentowana, wygrywając „Taniec z gwiazdami", czy świetnie radząc sobie w programie „Twoja twarz brzmi znajomo".

Multimedia

Anna Guzik - dojrzałość ma swoje plusy!

Anna Guzik popularność zdobyła dzięki roli Żanety w serialu "Na Wspólnej", w którym gra nieprzerwanie od niemal dwudziestu lat. W serialu "Hela w opałach" udowodniła, że doskonale czuje się w repertuarze komediowym. Aktorka może się również pochwalić talentem estradowym. W 2006 roku wygrała "Taniec z gwiazdami", a dwanaście lat później zajęła trzecie miejsce w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Guzik, która w tym roku będzie obchodziła 47 urodziny, przyznaje, że dojrzałość ma swoje mocne strony.

Serialowy Andrzej miał burzliwe życie uczuciowe. Prywatnie Krystian Wieczorek znalazł szczęście u boku Marii SzafirskiejZobacz więcej

Kiedy już człowiek kilka razy się sparzył, wie co dla niego dobre a co nie. Lepiej czasem od razu powiedzieć nie, aniżeli się męczyć i próbować wydostać z zadania czy sytuacji, które są męczące i nie dla nas. Chyba mam więcej dystansu do siebie w tym zawodzie i świata. Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze

Prywatnie żona i mama trzech córek na co dzień mieszka w Bielsko Białej. W tamtejszym Teatrze Polskim możemy zobaczyć ją w monodramie "Singielka", jego kontynuacji "Singielka 2 czyli Matka Polka" oraz w kilku innych spektaklach.

Zobacz galerię

Zającówna, Kownacka, Romantowska i Potocka. Lata 90. należały do nich! Zobacz więcej

Aleksandra Siudowska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×