"Na Wspólnej". Anna Samusionek w żałobie. Nie żyje jej ukochana mama. Aktorka nie mogła się z nią pożegnać

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Anna Samusionek przekazała fanom tragiczną informację. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" straciła w ubiegły weekend ukochaną mamę. Nie zdążyła się z nią pożegnać. Jej post w mediach społecznościowych poruszył tysiące internautów. TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS
Anna Samusionek przekazała fanom tragiczną informację. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" straciła w ubiegły weekend ukochaną mamę. Nie zdążyła się z nią pożegnać. Jej post w mediach społecznościowych poruszył tysiące internautów. TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS
Anna Samusionek przekazała fanom tragiczną informację. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" straciła w ubiegły weekend ukochaną mamę. Nie zdążyła się z nią pożegnać. Jej post w mediach społecznościowych poruszył tysiące internautów.

Anna Samusionek w żałobie. Nie żyje jej ukochana mama

Anna Samusionek straciła ukochaną mamę, która odeszła trzy dni przed swoimi 75. urodzinami. Aktorka przekazała smutną informację w poniedziałek (18.10). Gwiazda seriali opublikowała w sieci poruszający post, w którym wyznała, że nie zdążyła się z nią pożegnać.

Moja mama odeszła... Trzy dni przed swoimi 75 urodzinami... Dzień przed urodzinami swojego najmłodszego syna... Jechałam do niej wczoraj szczęśliwa po cudownym koncercie w Słupsku (o którym dziś miał być post), wioząc pyszną wędzoną rybę z Ustki i słynne krówki... Chciałam wszystko opowiedzieć, pokazać zdjęcia i filmy... Nie zdążyłam... O jedno spotkanie za mało... Bez pożegnania... W ciszy snu... - napisała Anna Samusionek.

Anna Samusionek jest zdruzgotana. Aktorka zamierza na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych.

Tyle że ze mnie wydobywa się wyjący krzyk... Ból jest tak przejmujący, że nie umiem go opisać... To nie tak miało być... Nie tak... Mamo, Mamciu, Mamusiu... Ps. Czarna kurtyna opadła... Na chwilę za nią zniknę, wybaczcie milczenie... - dodała Anna Samusionek.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CVKMMdnos6w/[/instagram]

Fani przesyłają w komentarzach kondolencje. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl całej rodzinie składa głębokie wyrazy współczucia.

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn