„Na Wspólnej” będzie świętować 20-lecie! Gwiazdy serialu w wyjątkowej sesji zdjęciowej

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Fani serialu „Na Wspólnej” mogą zacierać ręce, bowiem już tylko dni dzieli ich od 20-lecia kultowej produkcji TVN! Z tej okazji gwiazdy serialu wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej! Zobaczcie efekty.
Fani serialu „Na Wspólnej” mogą zacierać ręce, bowiem już tylko dni dzieli ich od 20-lecia kultowej produkcji TVN! Z tej okazji gwiazdy serialu wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej! Zobaczcie efekty. Mieszko Piętka/AKPA
Fani serialu „Na Wspólnej” mogą zacierać ręce, bowiem już tylko dni dzieli ich od 20-lecia kultowej produkcji TVN! Z tej okazji gwiazdy serialu wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej! Zobaczcie efekty.

„Na Wspólnej” będzie świętować 20-lecie! Gwiazdy serialu w wyjątkowej sesji zdjęciowej

„Na Wspólnej”

27 stycznia 2023 roku serial „Na Wspólnej” będzie obchodził jubileusz 20-lecia! To jeden z najdłużej nadawanych seriali telewizyjnych w Polsce, cieszący się wysoką oglądalnością i sympatią widzów.

W warszawskim Pin-up studio odbyła się sesja zdjęciowa, na której pojawili się aktorzy związani z produkcją od samego początku, jak i ci, którzy dołączyli do serialu znacznie później m.in. Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodek Zięba), Sylwia Gliwa (Monika Zięba), Anna Guzik (Żaneta Zięba-Kopeć), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Aleksandra Konieczna (Honorata Leśniewska), Waldemar Obłoza (Roman Hoffer), Joanna Jabłczyńska (Marta Hoffer-Konarska) i Jakub Wesołowski (Igor Nowak) i wielu innych. Jak wspominają swoje początki w serialu?

W „Na Wspólnej” jestem od pierwszego dnia zdjęciowego. Wówczas po raz pierwszy występowałam przed kamerą, co było dla mnie sporym stresem. Czuję się bardzo zżyta ze swoją bohaterką, aktorami, ekipą i całym planem - przyznała Sylwia Gliwa, najmłodsza córka serialowych Ziębów.

Niesamowite, jak ten czas szybko leci. Czuję, jakbyśmy zaczynali wczoraj, a już minęło dwadzieścia lat! Miałem to aktorskie szczęście, że gram od pierwszego klapsa i życzę sobie, żeby ta przygoda trwała jak najdłużej - dodał Mieczysław Hryniewicz.

Serial przyniósł też dużą popularność Jakubowi Wesołowskiemu, który zaczynając swoją przygodę z „Na Wspólnej” był jeszcze nastolatkiem. To miała być roczna przygoda, potem na dwa, w końcu na cztery lata, a dziś świętujemy dwadzieścia lat. Trafiłem do świata, do którego nigdy nie aspirowałem, traktując do tak dobrą zabawę, przekraczanie swoich barier i sposób na zarobienie pieniędzy. I raptem stało się to nieodłączną częścią mojego życia. Igor z niepokornego nastolatka nadal nie potrafi uporządkować swojego życia - dodał Jakub Wesołowski.

Wyrazistą postać od wielu lat gra również Katarzyna Walter, czyli serialowa Agnieszka Olszewska.

W „Na Wspólnej” gram ponad szesnaście lat i muszę przyznać, że to dość kontrowersyjna postać, która wzbudza skrajne emocje zmagając się z nieudanymi operacjami medycyny estetycznej, czy uganiając się za młodym kochankiem. W sztuce nie ma nic gorszego niż kreowanie przezroczystych postaci, które piją herbatkę na imieninach u cioci. „Na Wspólnej” to moja macierz, a szefową Grażynę Kozłowską nazywam panią matką, bo stworzyła fantastyczną produkcję i niesamowitą atmosferę na planie - dodała Katarzyna Walter.

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn