"Na Wspólnej". Daniel dowiaduje się, że Łucji grozi amputacja nogi!

Daniel nie może otrząsnąć się po wypadku. Odwiedza Łucję w szpitalu i chce jej pomóc. Pewnego dnia dowiaduje się, że Łucji grozi amputacja nogi. Co w takiej sytuacji zrobi Daniel?

Multimedia

Daniel jest przybity – nie może przestać myśleć o dziewczynie, którą potrącił Szymek (Wacław Warchoł). Ten przeciwnie - martwi się tylko o siebie. Wyliczył, że może odsiedzieć nawet 12 lat! Szymek ostrzega Daniela, że - jeśli ten zgłosi sprawę na policję - obciąży go winą. Między kolegami dochodzi do ostrej awantury.

W 1957. odcinku "Na Wspólnej" Daniel nadal nie może się pozbierać po wypadku. Nie potrafi skupić się na przygotowaniach do obrony pracy. Przestał też pracować. Kłamiąc, że nie brał udziału w wypadku, prosi o poradę prawną Weronikę, która potwierdza, że sprawa jest bardzo poważna. Radzi Danielowi, żeby powiedział jej całą prawdę.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 1962. NIETYPOWA SESJA ŻANETY [ZDJĘCIA] "NA WSPÓLNEJ". MARTA MA PROBLEM Z ALKOHOLEM?

W 1960. odcinku Daniel rezygnuje z obrony pracy licencjackiej, gdyż czuje, że jego miejsce jest teraz w szpitalu, przy Łucji. Kiedy dziewczyna się budzi, Brzozowski jest mocno zmieszany. Kłamie, że pomylił sale.

  1. odcinek "Na Wspólnej" przyniesie kolejne dramatyczne wydarzenie. Daniel dowiaduje się, że Łucji grozi amputacja nogi! Jest załamany i szuka pomocy u Kamila. Dzięki Hofferowi spotyka się wybitnym ortopedą, profesorem Patryckim. Mimo, że mężczyzna jest już na emeryturze, chłopak błaga go pomoc.

Czy profesor uratuje Łucję?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×