"Na Wspólnej". Laura Breszka straciła siostrę. Aktorka milczała w sprawie jej śmierci przez rok. Dlaczego?

Laura Breszka dopiero po roku zdecydowała się poinformować fanów o śmierci siostry, która zmarła mając zaledwie 36 lat. Szczere wyznanie aktorki poruszyło tysiące internautów. Dlaczego dopiero teraz opowiedziała o tragedii, która spotkała ją i jej najbliższych?

Multimedia

Laura Breszka straciła siostrę

Laura Breszka to aktorka znana z takich seriali jak "Na Wspólnej" i "Singielka". Breszka zaskoczyła ostatnio swoich obserwatorów informacją o śmierci swojej siostry, która zmarła w wieku 36 lat, osieracając dwuletniego wówczas synka

Aktorka milczała na ten temat przez rok. Dopiero teraz zdecydowała się na poruszające wyznanie na Instagramie.

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem. Kochamy Cię bardzo bardzo bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem ❤️ Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuje z różnych powodów. I myśle sobie- to Olivia nalegała na napis „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo , nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko❤️ A Was ściskam i ...”spieszmy się kochać ludzi”.... - napisała aktorka na Instagramie.

Super Polsat pokaże swój pierwszy autorski serial! W obsadzie gwiazor "Korony królów"!Zobacz więcej

Szczere wyznanie Laury Breszki poruszyło tysiące internautów. W komentarzach na jej profilu w mediach społecznościowych popłynęło mnóstwo słów wsparcia.

Laura ściskam mocno, ogromne wyrazy współczucia!!! Jesteś mega silną dziewczyną, podziwiam ! Olivka spoczywaj w pokoju

Współczuję bardzo. Nie wyobrażam sobie stracić siostrę. Dużo siły życzę ❤️

Bardzo mi jest przykro ściskam mocno panią😘☹️😭😭

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×