"Na Wspólnej". Laura Breszka straciła siostrę. Aktorka milczała w sprawie jej śmierci przez rok. Dlaczego?

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Instagram.com/@laura.breszka
fot. Instagram.com/@laura.breszka
Laura Breszka dopiero po roku zdecydowała się poinformować fanów o śmierci siostry, która zmarła mając zaledwie 36 lat. Szczere wyznanie aktorki poruszyło tysiące internautów. Dlaczego dopiero teraz opowiedziała o tragedii, która spotkała ją i jej najbliższych?

Laura Breszka straciła siostrę

Laura Breszka to aktorka znana z takich seriali jak "Na Wspólnej" i "Singielka". Breszka zaskoczyła ostatnio swoich obserwatorów informacją o śmierci swojej siostry, która zmarła w wieku 36 lat, osieracając dwuletniego wówczas synka

Aktorka milczała na ten temat przez rok. Dopiero teraz zdecydowała się na poruszające wyznanie na Instagramie.

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem. Kochamy Cię bardzo bardzo bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem ❤️
Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuje z różnych powodów. I myśle sobie- to Olivia nalegała na napis „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo , nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko❤️ A Was ściskam i ...”spieszmy się kochać ludzi”.... - napisała aktorka na Instagramie.

Szczere wyznanie Laury Breszki poruszyło tysiące internautów. W komentarzach na jej profilu w mediach społecznościowych popłynęło mnóstwo słów wsparcia.

Laura ściskam mocno, ogromne wyrazy współczucia!!! Jesteś mega silną dziewczyną, podziwiam ! Olivka spoczywaj w pokoju

Współczuję bardzo. Nie wyobrażam sobie stracić siostrę. Dużo siły życzę ❤️

Bardzo mi jest przykro ściskam mocno panią????☹️????????

[instagram]https://www.instagram.com/p/CEGp2pHnHZN/[/instagram]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn