"Na Wspólnej" odcinek 2715. Patrycja i Damian coraz bliżej! Natalia pod kołami rozpędzonego auta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

"Na Wspólnej" odcinek 2715. Staś prosi ojca, by odwiedzili przebywającą w szpitalu Olgę. Kobieta początkowo spokojnie bawi się z synkiem, lecz gdy Robert sugeruje, że trzeba iść do domu, matka nie chce puścić dziecka.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2715. w środę, 18.07.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danka ostrzega matkę Jurka, żeby uważała na syna - wg niej wpadł w nieodpowiednie towarzystwo. Tymczasem Marek coraz lepiej rozumie się z Natalią, między nimi w końcu pojawia się uczucie! Ale los chyba chce ukarać Zimińskiego. Staś bardzo tęskni za mamą. Prosi ojca, żeby odwiedzili ją w szpitalu.

Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Olga na początku zachowuje się spokojnie - bawi się z synkiem. Kiedy jednak Robert sugeruje, że muszą już iść, Olga nie chce puścić dziecka! Tadeusiak próbuje odebrać Stasia _ matka wpada w szał! Pod opieką Patrycji Cieślik wydobywa się z kłopotów wizerunkowych - senator Krupski proponuje mu ponowne objęcie stanowiska przewodniczącego komisji! Patrycja triumfuje i stara się zbliżyć do Damiana.

A co na to wszystko Monika?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×