"Na Wspólnej" odcinki 2715. Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Natalia w "Na Wspólnej" umrze! Marek dowie się o jej śmierci w tragicznych okolicznościach. Jak poradzi sobie w roli samotnego ojca? Czy będzie mógł liczyć na pomoc Danki? Sprawdź, co wydarzy się w 2715. odcinku serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2715. w środę, 18.07.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Natalia (Laura Breszka) pojawiła się w życiu Marka (Grzegorz Gzyl) jako menedżerka jego restauracji. Z czasem udało się jej uwieść Zimińskiego, a romans zaowocował ciążą Natalii. Kiedy wszystko wyszło na jaw, małżeństwo Marka rozpadło się, a on postanowił wychować dziecko razem z kochanką.

Marek baraszkuje z Natalią w łóżku po rozprawie rozwodowej! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W 2715. odcinku "Na Wspólnej" Natalia i Marek będą planować remont mieszkania, do którego Zimiński przeprowadził się po rozwodzie z Danką (Lucyna Malec). Zaczną snuć plany na przyszłość i wydawać się będzie, że jest spora szansa na to, aby razem z synkiem Szymonem (Oliwia Glanowska) stworzyli szczęśliwą rodzinę. Natalia postanowi zadbać o siebie i pójdzie do kosmetyczki.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Wieczorem do drzwi zapuka policja. Zdezorientowany Marek usłyszy od funkcjonariuszy, że doszło do tragicznego wypadku. Natalia została potrącona przez samochód i zginęła na miejscu. Zimiński będzie w szoku. Następnego dnia pojedzie zidentyfikować zwłoki kochanki. Kiedy Danka dowie się o tym, co się stało, postanowi pomóc byłemu mężowi. Czy dzięki temu znowu zbliżą się do siebie? Jak Marek poradzi sobie jako samotny ojciec?

Laura Breszka odchodzi z serialu! Co z wątkiem Natalii i jej ciążą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×