„Na Wspólnej". Tak kiedyś wyglądała obsada serialu. Zagubiona Mandaryna i młodziutki Jakub Wesołowski!

„Na Wspólnej" gości na naszych ekranach już od 19 lat. W tym czasie wiele się zmieniło i na planie pojawiło się dużo nowych twarzy. Przypominamy jak to wyglądało kiedyś!

Multimedia

"Na Wspólnej" ma już 19 lat. Tak kiedyś wyglądała obsada hitu TVN

"Na Wspólnej" to kultowa telenowela, która zadebiutowała na antenie stacji TVN w 2003 roku. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela jako dzieci przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Ich opiekunem była Maria Zięba (Bożena Dykiel), która pokochała dzieci jak swoje. Bohaterów poznajmy po tragicznej śmierci Wiktora Brzozowskiego, który był szanowanym biznesmenem, szefem prężnie działającej firmy budowlanej, człowiekiem kojarzonym z pieniędzmi i sukcesem. W sierocińcu przypisywano mu rolę nieformalnego przywódcy.

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku! Zobacz więcej

Dom przy ulicy Wspólnej to jego ostatnia inwestycja. Dzięki niemu ludzie, których kochał najbardziej na świecie znaleźli swoje miejsce na ziemi. Maria wraz z mężem Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz) ma bar, w którym dorośli już podopieczni, mimo że zaczęli własne życie, często spotykają się i dzielą swoimi troskami, radościami oraz nadziejami.

Z biegiem lat, wiodące wątki zmieniają się. Niektórzy bohaterowie znikają, pojawiają się też nowi. Niezmiennie na ekranie można natomiast oglądać takich aktorów jak m.in. Grażyna Wolszczak, Robert Kudelski, Renata Dancewicz, Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Anna Korcz, Adam Fidusiewicz, Waldemar Obłoza, Ewa Gawryluk, Jakub Wesołowski, Kazimierz Mazur czy Joanna Jabłczyńska.

"Na Wspólnej" na starych zdjęciach

Stare zdjęcia z serialu "Na Wspólnej" zadziwią niejednego fana! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądali aktorzy - na archiwalnych fotografiach m.in. Ewa Gorzelak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski, Grażyna Wolszczak, Robert Kudelski, Sylwia Gliwa, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Ilona Wrońska, Anna Korcz, Wojciech Majchrzak, a także Agnieszka Krukówna oraz Mandaryna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • JACEK MIKOLAJCZAK (gość)

  ZBIGNIEW SUSZYNSKI

  08.07.2022 22:37
 • PAWEL OSKRASKA (gość)

  TOMASZ KOT

  03.07.2022 12:01
 • RADOSLAW PAZURA (gość)

  MICHAL MILOWICZ

  03.07.2022 11:59
 • JAN FRYCZ (gość)

  CEZARY ZAK

  03.07.2022 11:58
 • KRZYSZTOF DARCZ (gość)

  MAREK SIUDYM

  03.07.2022 11:57
 • JERZY SCHEJBAL (gość)

  ANDRZEJ MLYNARCZYK

  03.07.2022 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×