„Na Wspólnej". Tak umrze Zuza? Najnowsze zdjęcia wskazują, że skończy tragicznie! [CO SIĘ WYDARZY?]

To, że Małgorzata Socha odchodzi z serialu „Na wspólnej" jest wiadome od jakiegoś czasu. Niejasne było jak zostanie zakończony wątek jej serialowej bohaterki - Zuzy. Teraz zdaje się, że aktorka postanowiła zamknąć sobie furtkę ewentualnego powrotu do serialu. Najnowsze zdjęcia wskazują, że Zuza skończy tragicznie!

Multimedia

Tak odejdzie Zuza? Nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Odejście Małgosi Sochy z „Na wspólnej" było gorącym tematem ostatnich tygodni. Jak się okazuje aktorka postanowiła definitywnie zamknąć sobie furtkę ewentualnego powrotu do serialu, a postać Zuzy najprawdopodobniej umrze! Najnowsze zdjęcia pokazuję jak bohaterka leży nieprzytomna w szpitalu z urazem głowy, a przy łóżku czuwa jej córka Ula (Julia Jurek).

Serialowa Agata przeszła ogromną metamorfozę! Tak wygląda dzisiaj Natalia ZambrzyckaZobacz więcej

Czy powodem tej tragedii będzie zdrada Kamila (Kazimierz Mazur), czy sytuacja będzie zupełnie niezwiązana okaże się już niedługo. Emisja odcinka z tragicznymi wydarzeniami nastąpi w środę, 14.12.2022, o godz. 20.15 w TVN.

Sama aktorka już jakiś czas temu przyznała, że odchodzi z serialu i że była to dla niej trudna decyzja. Jak cytował portal swiatseriali.pl

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anna (gość)

    No tak Zuza... Mam nadzieję, że nie zapłacili Panu Michałowi za ten artykuł. Do poprawki.

    24.11.2022 07:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×