na wspólnej

Gwiazdy „Na Wspólnej” świętują 20-lecie serialu. Zobacz zdjęcia z jubileuszu! Tak wyglądała Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski i pozostali

Serial „Na Wspólnej” jest emitowany już od 20 lat! W halach zdjęciowych w Sękocinie, gdzie realizowany jest serial, odbyło się uroczyste celebrowanie 20-lecia produkcji z aktorami, tworzącymi serialową rodzinę „Na Wspólnej”. Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Joanna Jabłczyńska, Kuba Wesołowski - to tylko ułamek wszystkich gości. Zobacz zdjęcia z jubileuszu jednej z najpopularniejszych produkcji TVN!

27.01.2023Na Wspólnej

„Na Wspólnej” ma już 20 lat! Wszystko zaczęło się od jednego pytania: komu zależało na śmierci Wiktora Brzozowskiego?

Choć trudno w to uwierzyć, serial „Na Wspólnej” ma już... 20 lat! Dokładnie 27 stycznia 2003 r. stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek „Na Wspólnej”. Cała akcja zaczęła się od kryminalnej zagadki i pytania: komu zależało na śmierci Wiktora Brzozowskiego? Co było później, wiedzą w szczególności najwytrwalsi fani produkcji. Co jeszcze się wydarzy? To wie produkcja, która szykuje dla widzów szereg niespodzianek!

27.01.2023Na Wspólnej

„Pierwsza miłość”. Wojciech Błach niczym David Beckham. Przez lata aktor zmienił się nie do poznania. Jego archiwalne zdjęcia to hit!

Wojciech Błach jest niekwestionowaną gwiazdą „Pierwszej miłości” i jednym z najpopularniejszych serialowych aktorów ostatnich lat. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są nienaganny styl oraz klasa, jaką reprezentuje ze sobą artysta. Czy tak samo było kiedyś? Pokazujemy, jak wyglądał słynny aktor na początku swojej kariery. Te zdjęcia musicie koniecznie zobaczyć!

19.01.2023Pierwsza miłość

„Złotopolscy”. Tak Klaudia Halejcio udekorowała na święta Bożego Narodzenia swoją willę za 9 mln złotych. Luksus i przepych to mało powiedziane!

Klaudia Halejcio to jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. 32-letnia gwiazda chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Nie omieszkała również pochwalić się, jak przystroiła swoją wartą 9 mln złotych willę. Luksus i przepych to mało powiedziane! Zobacz zdjęcia, które prezentujemy w galerii.

22.12.2022Złotopolscy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×