Najgorętsze wątki z polskich seriali w 2022 roku! To te historie chcieliście oglądać!

Rok 2022 powoli dobiega końca, a razem z nadchodzącą zimą kończą się również aktualne sezony w polskich serialach. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie tych wątków, które wywołały największą burzę. To te historie chcieliście oglądać najchętniej!

Multimedia

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku!

Koniec roku to czas podsumowań i zestawień. My przyjrzeliśmy się najchętniej oglądanym wątkom z polskich seriali. O tych historiach pisaliście i to właśnie tych bohaterów oglądaliście najczęściej. W tym roku naprawdę wiele się wydarzyło w polskich produkcjach. Zdrady, porwania i dzieci to tylko skrawek tego co scenarzyści mieli dla nas przygotowane.

Nie ma ich już wśród nas. Odeszli w 2022 roku Zobacz więcej

Kryzys u Budzyńskich

Nie dałoby się opisać roku 2022 w polskich serialach nie napominając o małżeństwie Budzyńskich z uwielbianego „M jak miłość". Wielka miłość i ogromne szczęście pary zostały zaburzony, gdy pijany Andrzej (Krystian Wieczorek) skończył w łóżku z prawniczką Julią (Marta Chodorowska). Jak się później okazało owocem tego przelotnego romansu miało być dziecko. Budzyński długo bił się ze sobą by powiedzieć prawdzie swojej żonie, w końcu prawda ta wyszła na jaw sama. Magda (Anna Mucha) szybko wyprowadziła się do Siedliska i zagroziła szybkim rozwodem.

Czy koniec tego sezonu „M jak miłość" pokaże nam jak się godzą? Na pewno przed nimi długa droga by zbudować ponownie zaufanie, jeśli Magda zdecyduje się Andrzejowi wybaczyć. Był to zdecydowanie wątek roku i wzbudzał w was ogromne poruszenie! Oto niektóre z waszych komentarzy:

Od początku tego sezonu Andrzej pokazuje, że zależy mu na Magdzie, a nie na kochance, która do końca nie wiadomo czy nosi jego dziecko, które i tak nie przeżyje ataku jaki spotka Julie w parku. 🙈😂😎😎

Walcz Andrzejku Walcz bo jest o co ❤️❤️❤️❤️

Trzymaj kciuki Madzia wybacz mi on cię kocha ją wierzę że będziecie razem

Tak odejdzie Zuza? Smutny koniec postaciZobacz więcej

Zobacz galerię

Koszmar Marty i Emilki

„Pierwsza miłość" zaserwowała nam zgoła inną tragedię. Był to koszmar jaki przeszła Marta i Emilka. Mateusz by dobrać się do Emilki oszukał Martę i skusił ją wizję miłego wyjazdu. Gdy pojawiła się w jego domku, pobił ją, związał i użył jako wabika na Emilkę. Niestety pułapka okazała się skuteczna i obie kobiety musiały znaleźć sposób by uwolnić się od psychopaty.

Koszmar Marty i Emilki powróci. Mateusz zostanie uniewinniony!?Zobacz więcej

Razem z końcem jesieni zobaczymy zapewne rozwiązanie tego wątku. Czy Marta i Emilka uwolnią się raz na zawsze od traumatycznych wydarzeń, czy proces sądowy okaże się dużo bardziej skomplikowany - jedno jest pewne, był to niezwykle chętnie oglądany wątek tego roku!

Myślę że Marta nie wytrzyma i go postrzeli na sali sądowej brania która ma 😀

Myśle ze właśnie uda się zapomnieć! Wezwanie z sądu, jest normalnym krokiem. Trzeba przejść całą rozprawę sądową. Aby on mógł ponieść konsekwencje tego co zrobił. To będzie bolec dziewczyny, bo wspomnienia wrócą. Ale równocześnie tez zamknięcie tego tematu, taką mam nadzieje 🤞

Zobacz resztę zestawienia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • roast (gość)

    Akurat wątek Górala z Policjantek i Policjantów wcale nie był najgorętszy, rzekłabym nawet był słaby. Oprócz dwóch pocałunków nawet uroczych i kilku widoczków z gór nie było w tym wątku nic ciekawego. Scenarzyści totalnie się nie popisali i tyle, a motyw z wróżbą to totalna bzdura i głupota. Oczywiście jak zawsze wtryniona Góralowi. Bo od jakiegoś czasu traktuje się go w serialu jak zło konieczne. Kompletnie brakuje pomysłu na tą parę i postać tej Jagny. Wprowadzili ją i co dalej, scenarzystom zabrakło co z nią zrobić. Jest jakby na siłę. Tylko bzdury z wróżbami. Totalnie zmarnowany potencjał postaci z charakterem.

    20.01.2023 18:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×