"Najlepszy". Kamila Kamińska opowiada o swojej roli w filmie Łukasza Palkowskiego [WIDEO]

Na ekranach kin można oglądać już najnowszy film Łukasza Palkowskiego pt. "Najlepszy". Aktorskim odkryciem tego obrazu jest debiutantka, Kamila Kamińska, z którą mieliśmy okazję porozmawiać o roli.

Multimedia

Kamila Kamińska w filmie "Najlepszy" wciela się w postać lekarki, Ewy, która początkowo wielokrotnie ratuje z opresji Jurka (Jakub Gierszał), a następnie pomiędzy dwójką nawiązuje się inna relacja.

Co Kamila Kamińska powiedziała nam o swojej roli? Jakie to było dla niej doświadczenie? Jak pracuje się z Łukaszem Palkowskim? Sprawdźcie nasze wideo!

Gierszał, Gajos i Kamińska na premierze filmu Palkowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Głównym bohaterem filmu jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×