"Najlepszy". Magdalena Cielecka o filmie Palkowskiego: Historia Jurka to materiał na jeszcze jeden film [WIDEO]

"Najlepszy" Łukasza Palkowskiego już w kinach. Magdalena Cielecka w jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego "Najlepszy" jest tak wyjątkowy oraz dlaczego historia Jerzego Górskiego, to materiał na jeszcze jeden film.

Multimedia

Magdalena Cielecka opowiedziała o tym, dlaczego film "Najlepszy" jest tak wyjątkowy. -Dodaje dużo temu filmowi fakt, że jest to historia prawdziwa, to jest czyjeś życie. Ten człowiek, Jurek Górski on to faktycznie zrobił - powiedziała aktorka, która dodaje, że historia Jerzego Górskiego to materiał na jeszcze jeden, albo dwa takie filmy.

"Najlepszy". Ćpuński triathlon, czyli Łukasz Palkowski wyreżyserował kolejny kinowy hitZobacz więcej

Cielecka w filmie zagrała matkę głównego bohatera, w którego się wcielił Jakub Gierszał. "Najlepszy" to fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×