Najnowsze zdjęcia z planu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Zobaczcie, jak Robert Janowski prezentuje się w roli jurora

Już od 2 września, w każdy piątek o 20:00 po raz siedemnasty widzowie będą mogli oglądać program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W tym sezonie w roli jurora zadebiutuje Robert Janowski. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu muzycznego show Polsatu!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" - 17. sezon

W najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" widzowie będą mogli zobaczyć Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji programu! W 17. odsłonie show będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników!

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują: autorka tekstów, kompozytorka, producentka, a przede wszystkim jedna z najlepszych polskich wokalistek – Kasia Wilk. Ewa Błachnio – aktorka kabaretowa oraz teatralna. Znana widzom Polsatu z cyklu Kabaret na żywo. Katarzyna Ucherska– aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Na szklanym ekranie można ją zobaczyć w serialu „Tatuśkowie” oraz „Dziewczyny ze Lwowa”, od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera. Ostatnią uczestniczką jest energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – Katarzyna Polewany.

Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Nie brakuje głośnych nazwiskZobacz więcej

Panów reprezentować będą: aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz oraz biznesmen – człowiek orkiestra – Michał Milowicz. Janusz Radek – wokalista i aktor, mistrz wyjątkowych interpretacji. Wydał 9 płyt z czego trzy pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi Artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy Piotr Rubik. Kuba Zdrójkowski – aktor młodego pokolenia od lat rozwijający swoje umiejętności aktorskie i sportowe. To serialowy brat, uczestnika 16.edycji show Patryka Cebulskiego w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” oraz uczestnik programu dla prawdziwych herosów 5 i 6 edycji „Ninja Warrior Polska”. Ostatnim śmiałkiem jest Robert Szpręgiel – śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Roma w Warszawie występując m.in. w „Orfeusz w piekle” czy „Piotruś Pan”. Po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Mozarta, Moniuszki czy Verdiego.

Wszyscy uczestnicy powalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.

Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris” Adamski jak zwykle będzie odpowiedzialny za treningi taneczne. Program poprowadzą – Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

W galerii prezentujemy najnowsze zdjęcia z planu "Twoja twarz brzmi znajomo.

Zobacz galerię

Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" powraca do "Pierwszej miłości"! Kogo tym razem zagra Klara Williams?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Panie Ryba nikt ci też nie zmusi ja oglądam dla uczestników.

    20.08.2022 09:24
  • Ryba (gość)

    Kto to będzie oglądać ? Bo na pewno nie ja 🤪

    20.08.2022 09:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×