"Narodziny gwiazdy". Polska aktorka lepsza od Lady Gagi? Posłuchajcie "Shallow" po polsku! Kim jest Małgorzata Kozłowska?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. instagram.com/kozlowskamalgorzata
fot. instagram.com/kozlowskamalgorzata
Gdy ta kompozycja pojawiła się w sieci to Internet wręcz zapłonął! Polska aktorka Małgorzata Kozłowska postanowiła po polsku zaśpiewać przebój Lady Gagi z filmu "Narodziny gwiazdy" pt. "Shallow". Zobaczcie jak wyszło!

"SHALLOW" PO POLSKU

Małgorzata Kozłowska polską wersję piosenki "Shallow" zaprezentowała w walentynki. Swoje wykonanie opatrzyła komentarzem:

Moi kochani! Z okazji Walentynek wrzucam Wam niespodziankę... SHALLOW PO POLSKU! Wiem, wiem... pisałam na społeczności, że nie zrobię tej piosenki, ale wiedziałam, ze wielu z Was skrycie na nią czeka :) Zaprosiłam do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka! Tekst przetłumaczył Tomek Robaczewski. Dziękuje całej ekipie za teledysk, a teraz niech leci w świat!

Internauci wprost są zachwyceni tym wykonaniem! Pojawiają się nawet głosy, że Polka jest lepsza od Lady Gagi! Poniżej znajdziecie tylko część komentarzy zachwyconych słuchaczy (pisownia oryginalna):

Cieszę się, że tu trafiłem. Piękne wykonanie

Zazwyczaj nie podobają mi się polskie wersje angielskich piosenek, ale przysięgam że jak tylko zobaczyłam Kubę to automatycznie włączyłam i się nie zawiodłam. Duet ZŁOTO! Bardzo wysoki poziom i tyle emocji, po prostu cudowne. Czekam na więcej ????

jakie to jest piękne!!! niesamowite macie glosy i swietnie napisany tekst! gaga i cooper byliby dumni, jakby uslyszeli i znali polski!

Doskonały przykład tego, co znaczy usłyszeć utwór w języku swojego serca. Słyszałem ten utwór dziesiątki razy, ale po raz pierwszy mam łzy w oczach..

KIM JEST MAŁGORZATA KOZŁOWSKA?

Małgorzata Kozłowska urodziła się w 1995 roku w Warszawie i jest studentką aktorką w warszawskiej Akademii Teatralnej. Publiczności dała się jednak już poznać w 2011 roku, gdy zagrała w serialu "Plebania", lecz popularność przyniósł jej dopiero serial "Krew z krwi" (2012), gdzie wcielała się w córkę głównej bohaterki. Ponadto młoda aktorka zagrała również w takich produkcjach jak m.in. "Ixjana" (2012), "Facet (nie)potrzebny od zaraz" (2014) czy serialu "Ślad" (2018).

Poza aktorstwem Małgorzata Kozłowska pasjonuje się śpiewem. Na portalu YouTube można znaleźć szereg piosenek w jej wykonaniu. Warto dodać, że już w 2017 roku Kozłowska zachwyciła swoją polską interpretacją piosenki "City of Stars" z filmu "La La Land".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn