„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor spotka się z rodzinami, którym pomogła! Zobaczcie zdjęcia ze świątecznego odcinka „NND”!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym dom i rodzina są szczególnie ważne. Ekipa „Naszego Nowego Domu”, jak co roku, spotka się z rodzinami, których życie zmieniło się na lepsze właśnie dzięki programowi. Zobaczcie zdjęcia ze świątecznego odcinka „Naszego nowego domu”.

Multimedia

„Nasz nowy dom” odcinek świąteczny - w niedzielę, 11 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:40 na antenie Polsatu

Bardzo lubię Boże Narodzenie i jak co roku nie mogę się doczekać spotkania z naszymi rodzinami. Dla mnie to bardzo ważny czas, kiedy możemy spokojnie porozmawiać, mieć bardziej osobisty kontakt, lepiej się poznać, przecież święta to nie tylko biesiadowanie i prezenty, to przede wszystkim rozmowy i bycie razem – mówi Katarzyna Dowbor.

W pierwszym świątecznym odcinku „Naszego Nowego Domu” spotkamy bohaterów z takich miejscowości jak: Dębowce, Urzejowice, Trzek, Piaseczno.

Żyły w ruderze! Uciekła z córką od męża alkoholika. Nowy partner nie był lepszy! Koszmar przerwała Katarzyna Dowbor!Zobacz więcej

W nowym domu czujemy się rewelacyjnie. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieli tak piękny dom. To będą nasze pierwsze święta w nowym domu. Dziewczynki śpią w swoich łóżeczkach. Ja niedługo podejmuję pracę. – opowiada Pani Kasia z miejscowości Dębowce.

Bohaterowie w programie dostają nie tylko nowy dom, ale też siłę, pewność siebie, chęć do działania i budowania jeszcze lepszej przyszłości. W tym roku świąteczne spotkanie zorganizowaliśmy w Wielkopolsce. W zabytkowych zabudowaniach pałacu i folwarku bohaterowie programu spędzają czas z Katarzyną Dowbor, Architektami i Kierownikami ekip budowlanych.

Będzie czas na długie rozmowy przy choince, kolędowanie, jedzenie świątecznych potraw i wspólne dekorowanie pierników. Dowiemy się, jak rodzinom mieszka się w nowych domach, co im się najbardziej podoba w nowych wnętrzach, jak zmieniło się ich życie w ostatnim czasie. Oczywiście nie zabraknie też prezentów, które wręczy Mikołaj. W tym rok, tak jak i w ubiegłym, wcieli się w niego kierownik budowy Przemek Oślak.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×