nasz nowy dom

"Operacja aranżacja". Katarzyna Cichopek oceniła konkurencję. Zdradziła, co sądzi o programach Katarzyny Dowbor i Doroty Szelągowskiej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Niedawno ogłoszono, że aktorka poprowadzi nowy program związany z metamorfozami wnętrz - "Operacja aranżacja". W jednym z ostatnich wywiadów postanowiono zapytać Katarzynę Cichopek, co sądzi na temat konkurencyjnych programów dla jej nowego formatu. Jej słowa zaskakują?

01.08.2022Operacja aranżacja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor obawia się tegorocznej zimy. Wszystko przez szalejącą inflację. Do ogrzania ma nie tylko dom...

Okazuje się, że galopująca inflacja dotyka nie tylko zwykłych ludzi, ale także znane osobistości telewizyjne. Jedną z nich jest Katarzyna Dowbor. W najnowszym wywiadzie, gwiazda programu "Nasz nowy dom" wyraziła zaniepokojenie stale rosnącymi cenami, obawiając się w szczególności okresu zimowego. Okazuje się bowiem, że prezenterka ma do ogrzania nie tylko swój dom.

29.07.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu. Katarzyna Dowbor do tej pory o tym nie mówiła!

Wiesław Nowobilski obok Katarzyny Dowbor jest jedną z czołowych postaci programu "Nasz nowy dom". To on w każdym odcinku nadzoruje prace budowlane podczas remontów domów potrzebujących rodzin. W jednym z najnowszych wywiadów fachowiec postanowił ujawnić jedną z największych tajemnic programu - jak to jest możliwe, że można odnowić dom raptem w 5 dni.

27.07.2022Nasz nowy dom

"Twoja twarz brzmi znajomo". Dawno niewidziana Kasia Wilk wraca na salony! Już wkrótce zawalczy z Michałem Milowiczem. Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Jesienią w Polsacie będzie co oglądać! Właśnie wówczas powrócą na antenę dwa znakomite programu stacji - "Nasz nowy dom" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dowbor odmieni domy - oraz całe życie - kolejnym bohaterom swojego programu, a Michał Milowicz zmierzy się wokalnie z dawno niewidzianą Kasią Wilk! Zobacz, jak Kasia Wilk wyglądała kiedyś i dziś!

30.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×