Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski świętują 10. rocznicę ślubu. Początki związku modelki i biznesmena nie były łatwe. To ona zrobiła pierwszy krok

Monika Zaganiaczyk
Monika Zaganiaczyk
Ona jest jedną z piękniejszych kobiet w Polsce, a on wpływowym biznesmenem. Razem dorobili się niemałego majątku i mogą pochwalić się wystawnym życiem, którym chętnie chwalą się w sieci. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski świętują 10. rocznicę ślubu. Początki ich związku nie należały do łatwych. To modelka zabiegała o względy wybranka.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski: początki

Natalia Siwiec zdobyła sławę w 2012 roku, kiedy to została okrzyknięta "Miss Euro". Fotoreporterzy zwrócili na nią uwagę, kiedy siedziała na trybunach stadionu podczas meczu Polska- Rosja. Jej zdjęcia szybko obiegły świat, a zagraniczne media zaczęły nazywać ją „polską Larissą Riquelme”. Zanim jednak modelka stała się sławna, miała już ukochanego. Mariusza Raduszewskiego piękność poznała dziesięć lat wcześniej na jeden z dyskotek po wyborach miss zorganizowanych nad polskim morzem. To ona wykonała pierwszy krok.

W końcu zapytałam go czy ma zamiar do mnie podejść. Powiedziałam, żeby zapisał sobie mój numer telefonu - przyznała w jednym z wywiadów Siwiec.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CchjxNruJ24/[/instagram]

Modelka zakochała się od razu. Jej ukochany miał jednak swoją rodzinę: żonę i dziecko.

Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć - wyznała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie realizowanym dla Polsat Cafe.

W tym czasie piękna Natalia próbowała ułożyć sobie życie w nowym związku. Zaczęła się spotykać z piłkarzem Damianem Gorawskim. Wtedy jednak Raduszewski postanowił rozstać się z żoną i związać się z modelką.

Miałam do niego pretensje. Powiedziałam mu, że stałam się przez niego człowiekiem bez uczuć. Zabił we mnie miłość - mówiła w programie.

Siwiec i Raduszewski: ślub w Las Vegas

Siwiec i Raduszewski zostali małżeństwem dopiero po dziesięciu latach znajomości. Ceremonia odbyła się w 2012 roku w... Las Vegas!

Cały dzień był cudowny. Od rana piliśmy szampana na pool party w klubie Marquee. O 18 pojechaliśmy do urzędu stanu cywilnego podpisać kontrakt małżeński. Później limuzyna i śliczna kapliczka Little Church on the west... Ta sama, w której swój pierwszy ślub brała Angelina Jolie - wspominała Natalia Siwiec w rozmowie z portalem plotek.pl

Po pięciu latach para przywitała na świecie córeczkę o imieniu Mia. Natalia Siwiec chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego luksusowego życia. Jej córeczka także chętnie pozuje do zdjęć.

Małżeństwo ma piękny dom w Warszawie, a w styczniu 2022 roku modelka pochwaliła się, że właśnie zostali posiadaczami pięknej nieruchomości w Tulum w Meksyku.

Czym zajmuje się Mariusz Raduszewski?

Mąż Natalii Siwiec nie jest tylko jej menagerem, ale także biznesmenem. Jest między innymi współzałożycielem firmy kosmetycznej w Brazylii. Zanim jednak zaczął mieć głowę do interesów, próbował swoich sił jako piłkarz.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn