Netflix testuje nową funkcję. Serwis będzie przypominał YouTube'a?

W Netfliksie testowana jest nowa funkcja, która dałaby możliwość oglądania programów komediowych na żywo czy głosowania na bieżąco w programach takich jak "Dance 100". Na czym będzie polegać?

Multimedia

Netflix testuje nową funkcję. Serwis będzie przypominał YouTube'a?

Netflix to gigant pośród serwisów streamingowych. Niedawno jednak serwis pierwszy raz od lat zanotował spory spadek liczby klientów. O szczegółach kwartalnego raportu serwisu pisaliśmy już w naszym wcześniejszym tekście.

W celu zdobycia nowych użytkowników, a także podreperowania budżetu, wprowadzone mają zostać dwa nowe rozwiązania - ten, który zostanie wprowadzony jeszcze w 2022 roku będzie polegać na przedstawieniu potencjalnym użytkownikom tańszego pakietu z reklamami. Drugim rozwiązaniem, nad którym pracuje Netflix jest opłata za współdzielenie kont przez osoby z różnych gospodarstw domowych. Niedawno też Netflix wprowadził na platformę gry. Teraz dowiadujemy się o kolejnej nowości, która może zawitać do serwisu streamingowego.

Gigant streamingowy walczy ze współdzieleniem kont. I sporo zarobi!Zobacz więcej

Nowa funkcja w serwisie - na czym będzie polegać?

Serwis Deadline zasugerował, że w Netfliksie testowane są funkcje z zakresu streamingu na żywo. Projektem zajmuje się podobno niewielka grupa w firmie, a prace są na wczesnym etapie. Serwis zauważa jednak, że nowa funkcja mogłaby być wykorzystana m.in. do głosowania na żywo w programach takich jak "Dance 100" czy corocznym festiwalu Netflix Is A Joke. Na festiwalu można było oglądać stand-upy na żywo. Niektóre z 300 występów zostało nagranych z planami zamieszczenia ich na platformie streamingowej. Z funkcją streamingu na żywo, występy mogłyby być oglądane na Netfliksie w czasie rzeczywistym.

Nowości na maj. Co ciekawego zaserwuje widzom gigant?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×