Netflix - TOP 10 filmów w sierpniu. Sprawdziliśmy, które produkcje cieszyły się największą popularność pod koniec wakacji

Jesteśmy już jakiś czas po wakacjach. Listy popularności nieustannie się zmieniają, ale topowe produkcje wciąż są chętnie polecane przez widzów. Co dziwnego, najpopularniejsze produkcje są najgorzej oceniane. Jakie filmy znalazły się w zestawieniu TOP 10?

Multimedia

Netflix zapewnił nam gorący sierpień 2022

Netflix w sierpniu rozpieścił widzów. Premier miało wiele produkcji, które zasłużyły na miejsce w dzisiejszym zestawieniu TOP 10. Wśród nich znalazły się zarówno kontynuacje serii, jak i zupełnie świeże produkcje. Doczekaliśmy się też kolejnej filmowej adaptacji popularnej książki.

Najchętniej oglądane seriale w sierpniu. To one cieszyły się największą popularność pod koniec wakacji Zobacz więcej

Jakimi gatunkami filmowymi stał sierpień 2022 dzięki Netflix?

Serca widzów podbiły melodramaty i filmy akcji. Nie brakuje jednak kilku dramatów czy komedii. Swoje miejsce zdobyły też romanse, a nawet animacje. Widać dzięki temu, jak różnorodnych widzów przyciąga Netflix.

Ich miało nie być. Bohaterowie, których scenarzyści pierwotnie chcieli się pozbyćZobacz więcej

TOP 10 najpopularniejszy produkcji Netflix na sierpień 2022

Miejsce dziesiąte zajął film "Royalteen: Następca tronu". FIlm jest melodramatem z wątkiem zakazanej miłości z koroną królewską w tle. Tuż nad nim na liście TOP 10 znajduje się “Czas dla siebie”, szalona komedia i dwójce przyjaciół. Kolejna na liście jest "Morska bestia", jedyna w tym zestawieniu animacja dla dorosłych i dzieci.

Najciekawsze jest to, że na polskich serwisach najpopularniejsze firmy na sierpień 2022 zyskały średnie noty. Statystyki wydają się jednak pokazywać, że krytycy się mylą. . Najlepsze w notowaniach są "Purpurowe serca" z wynikiem 6,8/10, "Gray Man" i "Dzienna zmiana" nie przekraczają oceny 6/10. Oceny pochodzą z serwisu Filmweb.

Najlepsze europejskie filmy na Netflixie. Te produkcje koniecznie trzeba zobaczyć!Zobacz więcej

Ranking został opracowany na podstawie danych portalu FlixPatrol.

By dowiedzieć się, jakie produkcje znajdują się na szczycie listy popularności na sierpień 2022 na platformie Netflix sprawdź naszą galerię.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×