Nie tylko Demet Özdemir. Przypominamy, jak wyglądały najgłośniejsze śluby gwiazd tureckich seriali. Publikujemy zdjęcia z uroczystości

Wszyscy mówią o ślubie Demet Özdemir, tureckiej aktorki znanej chociażby z serialu "Miłość i przeznaczenie". Postanowiliśmy więc przypomnieć, jak wyglądały inne ceremonie, o których chętnie rozpisywały się media. Oto nasze zestawienie tureckich aktorów i aktorek, którzy są już po ślubie. Ślub Demet Özdemir i Oğuzhana Koça to nie jedyna głośna i medialna uroczystość. Zobacz, jak wyglądały śluby tureckich gwiazd.

Multimedia

Ślub - dla wielu osób - jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wśród widzów najwięcej emocji budzą filmowe uroczystości - "Moje wielkie greckie wesele", "Mamma Mia!", czy "Ślubne wojny" to tylko niektóre produkcje, w których pokazano przygotowania do ślubu. Nie mniejsze zainteresowanie budzą śluby celebrytów, które skrzętnie dokumentują media. Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego śledzić cały świat. Podobnie, jak ślub syna Victorii i Davida Beckhamów.

W Polsce jednym z najgłośniejszych wydarzeń był m.in. ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, który odbył się w 2016 roku. Nieco wcześniej, bo w 2013 roku, media w Polsce rozpisywały się o ślubie Anny i Roberta Lewandowskich. W 2021 roku szeroko komentowano ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, a takich przykładów jest znacznie więcej.

Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Zachwyciły widzów i weselnych gościZobacz więcej

Oto najgłośniejsze śluby tureckich gwiazd

W ostatnich latach nastąpił prawdziwy wysyp ślubów gwiazd, także tych z tureckiego show-biznesu. Wiele par, które są dziś małżeństwem, poznało się dzięki pracy. Bergüzar Korel i Halit Ergenç zakochali się w sobie na planie serialu "Tysiąc i jedna noc". Ich ślub odbył się w 2009 roku, a zdjęcie z uroczystości znajdziesz w galerii. Ceremonia zaślubin Buraka Ozcivita i Fahriye Evcen także była głośnym wydarzeniem w tureckich mediach. Para, która poznała się na planie serialu "Ptaszek miłości" ("Çalıkuşu"), powiedziała sobie "tak" w 2017 roku. Ślub Demet Özdemir i Oğuzhana Koça to z kolei jedno z najważniejszych wydarzeń w tureckim show-biznesie w 2022 roku.

Film ze ślubu Demet Özdemir bije rekordy popularności w sieci! Mamy nowe zdjęciaZobacz więcej

Śluby gwiazd tureckich seriali. Tak wyglądały bajkowe uroczystości

Mnóstwo kwiatów, zjawiskowe kreacje, huczne przyjęcia weselne i znani goście w tym m.in. przywódcza Turcji - Recep Tayyip Erdoğan, który pojawił się na ślubie Amine Gulse i piłkarza Mesuta Özila.

Jak wyglądały śluby gwiazd tureckich seriali?

Zdjęcia z uroczystości znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×