"Niewinne". Agata Kulesza i Joanna Kulig o swoich rolach [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
TVN24/x-news
TVN24/x-news
Film "Niewinne" w reżyserii Anny Fontaine trafił na ekrany kin. Produkcja przedstawia przejmującą historię zgwałconych zakonnic. W rolę matki przełożonej w klasztorze wcieliła się Agata Kulesza.

Aktorka wyznała, że początkowo reżyserka miała wątpliwości co do jej udziału w obrazie ponieważ uważała, że Kulesza jest zbyt seksowna i za młoda jak na swoją bohaterkę. - Mój prywatny wygląd trochę ich zaskoczył. Zadbano o to, by pogłębić makijażem moje zmarszczki, żebym wyglądała na bardziej starą i zniszczoną życiem kobietę, by być wiarygodna - zdradziła aktorka. - Zmarszczki i siniaki pod oczami działają na moja korzyść. Żeby grac poważne role, a na takich mi zależy, muszę zostawić swoją ludzką twarz - dodała.

**CZYTAJ TAKŻE:

"NIEWINNE". WYBITNA AGATA KULESZA I AGATA BUZEK JAKO ZAKONNICE [RECENZJA]

"NIEWINNE". ANNE FONTAINE OPOWIADA O FILMIE

Agata Kulesza o swojej roli w "Niewinnych": To film głęboko religijny

Joanna Kulig opowiedziała o przygotowaniach do roli. - Reżyserka dbała o to żebyśmy miały komfort i żebyśmy mogły dobrze wczuć się w świat klasztoru, kontemplacji i wiary - zdradziła.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn