"Ninja Warrior Polska 4" FINAŁ. Igor Fojcik z tytułem Last Man Standing! Osiągnął to, co do tej pory nie udało się nikomu w Polsce!

Za nami wielki finał 4. edycji programu "Ninja Warrior Polska". Tytuł Last Man Standing zdobył Igor Fojcik, który próbował wejść w spektakularnym stylu na Górę Midoriyama!

Multimedia

Igor Fojcik z tytułem Last Man Standing!

Finał "Ninja Warrior Polska 4" na długo pozostanie w pamięci widzów Polsatu. A to za sprawą 21-letniego Igora Fojcika. Niepozorny i skromny trener z Rybnika dokonał wręcz niemożliwego – w świetnym stylu pokonał przeszkody na torze finałowym, docierając pod samą Górę Midoriyama. Spokój, precyzja i opanowanie – tak można opisać sposób, w jaki uczestnik przechodził przez przeszkody.

Igor osiągnął to, czego do tej pory żadnemu zawodnikowi w programie nie udało się zrobić. O tym, by stanąć pod słynną Midoriyamą i chwycić za linę zawieszoną na wysokości 23 metrów, marzy każdy z uczestników, biorących udział w „Ninja Warrior Polska”.

Krew, pot i łzy na torze przeszkód! Dużo nowości w programie! Swoich sił spróbowała Ruda z Red Lips!Zobacz więcej

Niestety do pełnego zwycięstwa zabrakło Igorowi kilku sekund. Przed wejściem na linę czułem wielki respekt. Walczyłem do końca. Mam nadzieję, że w kolejnych edycjach w końcu komuś uda się pokonać Górę Midoriyama – mówi trener z Rybnika. Moje przejście dedykuję swojej rodzinie, bo bardzo mnie wspierali. Bez nich na pewno by mi się nie udało dojść tak daleko – dodaje.

Mimo że Igor Fojcik nie został Wojownikiem Ninja, zdobył tytuł Last Man Standing, a także nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. złotych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • K (gość)

  Facet osiągnął coś niesamowitego wielkie brawa dla Igora Tylko że wygrana 15 tys. to jak jałmużna za taki wyczyn . Powinien 150tys dostać !

  30.10.2021 00:08
 • Olo (gość)

  Facet i tak jest wielki za to czego dokonał.

  17.10.2021 15:42
 • chuj (gość)

  chuje

  15.10.2021 17:42
 • Jadwiga (gość)

  To niesprawiedliwe !!!!

  14.10.2021 15:29
 • Rekordzista (gość)

  Rekord świata na 20 metrów to 25.85 sekundy ustanowiony przez zawodowca specjalizującego się we wspinaczce i przygotowującego się do tego osiągnięcia. Tutaj człowiekowi zmęczonemu torami przeszkód kazali wejść na dłuższą linę 23 metry w krótszym czasie 25 sekund. Mogli mu równie dobrze dać 5 sekund.

  13.10.2021 21:50
 • Podpis (gość)

  i oto tak wyglada komuna zwana polska, zawsze przewaly i przekrety, nic normalnie nie mozna osognac w tym kraju bez wałków

  13.10.2021 19:19
 • Dupa (gość)

  Kurwy i złodzieje

  13.10.2021 17:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×