"Ninja Warrior Polska 5". Marcjanna Lelek była gwiazdą "M jak miłość". Teraz zobaczymy ją w innej odsłonie!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Maciej Piórko / Polsat
fot. Maciej Piórko / Polsat
Obycie z kamerami ma, dodatkowo - jak na aktorkę przystało - potrafi zaczarować publiczność. Jednak czy to wystarczy, aby poradzić sobie z przeszkodami w ekstremalnie trudnym show sportowym? Aktorka Marcjanna Lelek podjęła się wyzwania, które wymaga prawdziwej odwagi. Jej zmagania w „Ninja Warrior Polska” będziemy mogli śledzić w najbliższy wtorek, 15 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

Marcjanna Lelek była gwiazdą "M jak miłość". Teraz zobaczymy ją w innej odsłonie!

"M jak miłość"

Marcjanna Lelek lubi adrenalinę i balansowanie na wysokościach - od kilku lat uprawia wspinaczkę.

Silne ręce mam, a moją mocną stroną są koordynacja ruchowa i równowaga. Nieco przeraża mnie przeskakiwanie z drążka na drążek, bo nigdy do tej pory nie miałam do czynienia z tego typu przeszkodami – komentuje swój udział w „Ninja Warrior Polska” aktorka.

Marcjanna podeszła do nowego wyzwania bardzo poważnie. Dzień przed telefonem z zaproszeniem mnie do „Ninja Warrior Polska” miałam bolesny wypadek na rowerze. To nie przeszkodziło mi rzucić się w wir przygotowań do programu – wspomina Marcjanna.

Zaczęłam od brzuszków i podnoszenia się na drążku, a potem popracowałam nad ogólną koordynacją ruchową. W moich treningach wspierał mnie Krystian Drzewiecki, uczestnik programu. Podzielił się wieloma bardzo przydatnymi radami. Patrząc na wyczyny zawodników w „Ninja Warrior Polska”, wydaje się, że przechodzenie przez przeszkody to łatwizna, ale gdy stanie się z przeszkodami oko w oko… Wtedy zaczynają się udzielać naprawdę silne emocje! – dodaje aktorka.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wideo
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn