ninja warrior polska

"Ninja Warrior Polska". Jerzy Mielewski przeszedł spektakularną metamorfozę! Przeszczep włosów odmienił życie znanego dziennikarza. Jak kiedyś wyglądał?

Jerzy Mielewski od lat występuje w telewizji jako komentator sportowy i prezenter telewizyjny. Obecnie dziennikarz podczas swoich występów telewizyjnych zachwyca widzów swoją aparycją, a także nienagannie ułożoną fryzurą. Okazuje się, że kiedyś było zupełnie inaczej. Wszystko się zmieniło dzięki przeszczepowi włosów, na który swego czasu zdecydował się Jerzy Mielewski. Pokazujemy, jak wyglądał znany prezenter przed zabiegiem. Różnica jest kolosalna!

29.08.2022Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 5". Marcjanna Lelek była gwiazdą "M jak miłość". Teraz zobaczymy ją w innej odsłonie!

Obycie z kamerami ma, dodatkowo - jak na aktorkę przystało - potrafi zaczarować publiczność. Jednak czy to wystarczy, aby poradzić sobie z przeszkodami w ekstremalnie trudnym show sportowym? Aktorka Marcjanna Lelek podjęła się wyzwania, które wymaga prawdziwej odwagi. Jej zmagania w „Ninja Warrior Polska” będziemy mogli śledzić w najbliższy wtorek, 15 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

15.03.2022Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 4" odcinek 1. Krew, pot i łzy na torze przeszkód! Dużo nowości w programie! Swoich sił spróbowała Ruda z Red Lips!

Za nami 1. odcinek programu "Ninja Warrior Polska 4". Widzowie byli świadkami nieprawdopodobnych zmagań, okraszonych sportową rywalizacją i niespodziewanymi zwrotami akcji. To igrzyska prawdziwych wojowników, w których głównymi nagrodami są prestiżowy tytuł Ninja Warrior oraz 150 tys. złotych! Swoich sił na torze przeszkód spróbowała Ruda z Red Lips!

31.08.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 6. Powracający na tor Ninja Warrior Polska Michał Grochoła, żołnierka Sandra Drabik i nauczycielka Agnieszka Rynkiewicz! Czy ktoś z nich awansował do finału?

Za nami 6. odcinek 3. sezonu "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się m.in. powracający do programu Ninja Warrior Polska trener personalny Michał Grochoła, żołnierka i sportsmenka Sandra Drabik oraz nauczycielka klas 1-3, Agnieszka Rynkiewicz. Zmagali się z nimi również Michał Kądziela, a także Tomasz Barański. Kto pokazał moc? Zobacz zdjęcia!

06.04.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska 3" odcinek 5. Piotr z "Love Island" i Rafał Jonkisz na słynnym torze! Kto awansował do finału?

Za nami 5. odcinek "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzyli się Miss Polski 2018, Olga Buława oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz. Na ekstremalnie trudnym torze przeszkód sprawdził się także 36-letni Piotr Szczurek, trener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości". Jak im poszło? Zobacz zdjęcia!

30.03.2021Ninja Warrior Polska

"Ninja Warrior Polska". Łukasz Kadziewicz pokazał "sześciopak"! Dzielnie walczył, a resztę "dowyglądał"! Kto znalazł się w finale?

Ekstremalnie trudny tor programu "Ninja Warrior Polska” to wyzwanie, któremu chciałoby podołać wiele osób. Nawet zawodnicy, który mieli już okazję się z nimi zmierzyć, często czują niedosyt związany ze swoim wynikiem i postanawiają na niego wrócić. Jedną z takich osób okazał się być Łukasz Kadziewicz, gwiazda siatkówki, a obecnie szerzej znany jako komentator Polsatu Sport. Wystąpił już w 2. edycji "Ninja Warrior Polska”, jednak uzyskany przez niego wynik uznał za niesatysfakcjonujący i postanowił zmierzyć się z torem po raz kolejny. Miało to miejsce w 3. odcinku 3. edycji programu Polsatu.

16.03.2021Ninja Warrior Polska

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×