O ich oświadczynach było głośno! Czy Natalia i Marek z „Sanatorium miłości” nadal są razem? Co dziś u nich słychać?

Natalia i Marek byli uczestnikami 4. edycji „Sanatorium miłości”. W programie zostali parą, a my jako pierwsi informowaliśmy o ich zaręczynach. Zakochani kuracjusze w wywiadzie dla serwisu Telemagazyn.pl opowiedzieli o łączącym ich uczuciu i udziale w programie. Co dziś u nich słychać?

Multimedia

„Sanatorium miłości” - program, który łączy ludzi

Za nami kolejna edycja „Sanatorium miłości” - programu, który łączy ludzi po 60. roku życia. W czwartej odsłonie hitu TVP wrzało od emocji! Na planie rodziły się przyjaźnie i zauroczenia. Seniorzy schodzili się i rozchodzili. W finałowym odcinku zobaczyliśmy nawet zaręczyny, ale dziś już wiadomo, że uczucie Anny i Piotra nie przetrwało próby czasu. W stałym kontakcie pozostają natomiast Piotr Hubert i Mariola B. Dzieli ich odległość, ale rzadko zdarza się im dzień bez telefonu.

Tego mogliście nie wiedzieć! Seniorzy opowiadają o kulisach programu. Ile zarobili?Zobacz więcej

Ich miłość narodziła się na planie „Sanatorium miłości”

64-letnia Natalia z Głogowa i 66-letni Marek z Gdyni odnaleźli w programie TVP miłość swojego życia! Zakochani seniorzy w rozmowie z Telemagazyn.pl postanowili uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieli o swoim związku. Zacznijmy jednak od początku, czyli momentu, w którym zgłosili się do „Sanatorium miłości”.

Jaka była reakcja Waszych bliskich na wieść o udziale w tak popularnym programie?
Natalia: Wspierali mnie. Przyznam szczerze, że w ostatnim momencie to chciałam już zrezygnować, ale wtedy moje dzieci mocno mnie dopingowały: "Mama, dostałaś się, przeszłaś casting, dlaczego nie chcesz spróbować?". Co ciekawe, do zgłoszenia namówiła mnie koleżanka, która już po emisji wszystkich odcinków okazała się najgorszym wrogiem. Tak niestety w życiu bywa...

Marek: Moje dzieci również cieszyły się, że dostałem się do takiego programu. Do zgłoszenia zachęcali mnie przyjaciele z warsztatu rowerowego. Podobnie jak Natalia, miałem moment zawahania, stres był duży i myślałem o tym, żeby zrezygnować. Wspierali mnie wtedy przyjaciele: "Daj spokój Marek, skończysz pracę i jedziesz od razu na wczasy. 28 sierpnia złożyłem wniosek o emeryturę, a 2 września byłem już w Polanicy".

Stresowała Was obecność kamer?

Natalia: Tylko na początku. Podziwiam ekipę programu, to fantastyczni, pracowici i cierpliwi ludzie, a Marta Manowska jest bardzo sympatyczna, ciepła, a jak trzeba, to pazurek też potrafi pokazać (śmiech). Raz mnie nawet z nią pomylono. Pamiętam, że jak mnie Marta zobaczyła, to powiedziała: "O, to ja będę tak wyglądać za parę lat".

Marek: Marta potrafi się z ludźmi zawsze dogadać. Ma dar docierania, otwierania ludzi, umiejętnie ciągnie za język. Zresztą Natalia ma coś w sobie z naszej wspaniałej prowadzącej...

Natalia: Jeszcze przed programem miałam spore grono fanów na Facebooku. Obcy ludzie potrafią do mnie dzwonić w różnych sprawach - bo mają kłopoty, chcą się tym podzielić. Lubię rozmawiać, jestem otwarta.

Wśród nich są pewnie adoratorzy....

Natalia: Jest taki pan, który co sobotę składa mi życzenia w radomskim radiu. To jest takie miłe! Mam wielu adoratorów, ale oni wiedzą, że dziś jestem już w szczęśliwym związku. Mam przepiękne życzenia od nich, oni życzą nam szczęścia. "W końcu trafiłaś" - piszą i miło się to czyta.

Panie Marku, co pan na to?

Marek: Prawdę mówiąc, na początku to mnie szlag trafiał (śmiech), ale teraz się jestem już spokojny - to kwestia zaufania.

Natalia: Ja mu powiedziałam, że ma mnie być pewny!

Kultowy dworek rodziny Złotopolskich był ważnym miejscem w serialu. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej!Zobacz więcej

Widzieliście już wszystkie odcinki "Sanatorium miłości"?

Marek: Oglądaliśmy razem wszystkie odcinki. Montaż takiego programu to nie jest prosta sprawa. W telewizji zobaczyliśmy zaledwie urywek tego, co tam przeżyliśmy. Z materiału, który został z nami nagrany, spokojnie jeszcze dziesięć odcinków mogłoby powstać. Tylu zadań, aktywności nie pokazano - niestety, czas antenowy nie jest z gumy.

Internauci żywo dyskutowali na temat tego, co się działo w programie. Doświadczyliście hejtu?

Natalia: Ja poszłam na pierwszy ogień. Rozmowa z Martą, sprawa z sukienką... Powiem tak: nie spodziewałam się, że strój może wywołać takie poruszenie. Ta piękna, cielista sukienka to podarunek od mojego fana z Warszawy. Dobrze się w niej czułam i to chyba najważniejsze. W nosie mam, co ludzie powiedzą. Na hejt odpowiadam w ten sposób: "Dobrze, że nie jestem idealna, bo byście nie mieli kogo krytykować. Niestety, ludzie głupoty czasami wygadują. Uważają, że my idziemy się lansować do programu za wielkie pieniądze. To nieprawda. Pieniądze są symboliczne, ale przygoda i wspomnienia na całe życie.

Z kim udało Wam się zaprzyjaźnić?

Natalia: Ekipa była wspaniała! Integrowaliśmy się mimo różnic charakterów czy poglądów, bo przecież każdy ma swoje wady i zalety. Zawsze udaje nam się łagodzić niesnaski. Mamy swoją grupę whatsappową i jesteśmy w stałym kontakcie po programie.

Marek: Trzeba szukać kompromisów, tego co na łączy, nie dzieli. Najlepszy kontakt mam z Romanem i z dużym Andrzejem. Mariola z Berlina również mocno nam kibicuje.

A co z Piotrem? Na początku w programie byliście w komitywie, potem się poróżniliście?

Natalia: Piotr to jest Piotr. Jak nie chciałam z nim być, to mnie zablokował (śmiech).

Marek: Poszło o kobietę, mieliśmy zaplanowaną randkę, ale wyjaśniliśmy sobie tę sprawę i kwestię z Anią - doszliśmy do wniosku, że faktycznie, jeśli ona czuje chemię do Piotra, to bez sensu ciągnąć to dalej. Bardzo dobrze, że tak się stało...

Seniorka żyje niczym gwiazda Hollywood! Zobacz bajeczny ogród i wnętrza!Zobacz więcej

„Sanatorium miłości 4”: Natalia i Marek zaręczyli się

No właśnie, rozmawiamy wspólnie, dlatego ośmielę się zapytać - co Was łączy?

Marek: Ja odnalazłem w programie miłość. Łączy nas wszystko.

Natalia: To już coś więcej...

Okazuje się, że Marek i Natalia są już zaręczeni! Drugą część naszego wywiadu z seniorami znajdziesz w galerii. Tylko nam zakochani seniorzy pokazali romantyczne zdjęcia z zaręczyn w Rewie.

Zobacz galerię

Co dziś słychać u Natalii i Marka z programu „Sanatorium miłości”?

Miłość kwitnie? Seniorzy nie epatują swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, ale wygląda na to, że wciąż są razem i dzielą obecnie swoje życie na dwa miasta. Natalia odwiedza ukochanego w Gdyni. Świadczą o tym zdjęcia publikowane przez nią w mediach społecznościowych.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Krzysiek (gość)

  Erotomani i erotomanki Po 60tce

  02.01.2023 12:29
 • Kolegen (gość)

  Co to za obleśna baba z językiem na wierzchu z Tobą na sylwestra czy to Twoja panienka?

  01.01.2023 09:28
 • Ha,ha. (gość)

  Na spotkaniu rowerowym widać było rażąco,na fb i na tic toku że botoks aż pryska z warg i pys ka.ha ha.

  31.12.2022 11:49
 • Jasiek (gość)

  Uzupełnij sobie jedynki zęby bo masz wyszczerbione na filmiku w FB.Wstyd

  27.12.2022 20:31
 • Andrzej (gość)

  To jest fajny program tylko żeby te niektóre ludzie co w tym uczestniczą mieli chociaż odrobinę rozumu i przechodzili badania psychiatryczne .

  15.12.2022 13:44
 • Frau (gość)

  Ja rodziny nie rozbiłam.Moje dzieci nie miały ojca a na płacenie alimentów nigdy nie było pozwolenia.Zawsze pamiętajaca.

  08.12.2022 13:40
 • Peter (gość)

  Z braku laku dobry i kit.

  07.12.2022 15:26
 • Ewa (gość)

  Panie Andrzeju zle pan wybral, bez zawodu, pracowala jako sluzaca u niemcow, stac Pana na inteligentna kobiete a nie na sluzaca u niemcow, bez wyksztalcenia prostaczka.nie nie to fly wybor,,,,,,,

  01.12.2022 23:41
 • Ewa (gość)

  Panie Andrzeju zle pan wybral, bez zawodu, pracowala jako sluzaca u niemcow, stac Pana na inteligentna kobiete a nie na sluzaca u niemcow, bez wyksztalcenia prostaczka.nie nie to fly wybor,,,,,,,

  01.12.2022 23:41
 • Ewa (gość)

  Panie Andrzeju zle pan wybral, bez zawodu, pracowala jako sluzaca u niemcow, stac Pana na inteligentna kobiete a nie na sluzaca u niemcow, bez wyksztalcenia prostaczka.nie nie to fly wybor,,,,,,,

  01.12.2022 23:41
 • Friend (gość)

  Atabe !Piotr od początku do końca wiedział co robi. Wobec toksycznych osob był ostrożny.Za dużo widział i wiedział.Ma zdrowy dystans do wszystkiego i do życia .

  01.12.2022 19:56
 • Piotr (gość)

  Kogo to obchodzi .

  30.11.2022 17:47
 • Faber (gość)

  Pani Natalio chyba się Pani domyśla, tak jak każdy z czytających, że te jakże prostackie komentarze pisze jedna i ta sama osoba.....czyli zazdrosna była koleżaneczka !!! Myślała, że nikt Pani w programie nie pokocha, a tu proszę... narodziło się takie piękne uczucie :) Rada dla zawistnej,,psiapsi,, zajmij się swoim chłopem i jego skokami w bok ,schudnij i pomyśl o operacji plastycznej z wymianą uzębienia włącznie.. A Wam życzę samych pogodnych dni w miłosci i poszanowaniu....pa :)

  29.11.2022 18:59
 • emerytka (gość)

  ...ta cała Natalia to tłusta, wulgarna kobieta.Nikt jej nie chciał tylko Piotr odrazu wyniuchał pismo nosem(o vo jej chodzi)Gdy oboje -Marek i Natalia-zostali na lodzie.SPIKNELI się!,,,ot i cała MIŁOŚĆ 🤣

  29.11.2022 16:20
 • Krzysiek (gość)

  To jest jej główny powód że jest z Markiem.Do mnie jako kolegi powiedziała wprost że wie co robi.Więc nie żałujcie takich Marków.Kazdego zeszmaci tak jak swoją rodzinę tylko w odpowiednim czasie.

  29.11.2022 14:09
 • Rena (gość)

  Marek ma wysoka emeryturę to się liczy

  29.11.2022 07:35
 • Dori (gość)

  Pani Natalia wszystkim wszystkiego zazdrości i bardzo oczernia dziewczyny które są od niej lepsze i ładniejsze Ruska to Ruska ,przyklady mamy z programow w tvp.Najwieksza zazdrosnica.

  28.11.2022 19:29
 • Horst (gość)

  Odczepcie się od Anny.Anna to uczciwa wrażliwa osoba i wspaniała koleżanka i nie szuka pieniędzy u mężczyzn. .Szczera do bólu jest przeciwieństwem tej chorej nielojalnej tłustej baby z portali randkowych .Ma pana niech go doi ile się da i puści w skarpetkach.Ha,ha.

  28.11.2022 17:50
 • gosc (gość)

  Ta Natalia to prosta ,cwana kobieta,bardzo dobrze niech panowie sie na takie stare wylewajajace sie... i cieliste halki.Niech impokaze gdzie wyladuja jak sie skonczy kasa...

  28.11.2022 15:07
 • Atabe (gość)

  Piotr to Narcyz psychopata.

  27.11.2022 07:21
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×