"O mnie się nie martw" już na Netflix! Ile sezonów jest dostępnych?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Telewizja Polska zacieśnia współpracę z platformą Netflix. Niedawno do serwisu amerykańskiego giganta trafił serial "Wojenne dziewczyny", a teraz na Netflix pojawił się kolejny hit od Telewizji Polskiej!

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" ONLINE NA NETFLIX

"O mnie się nie martw" to prawdziwy hitowy serial Telewizji Polskiej, który swoją premierę miał we wrześniu 2014 roku. Do dzisiaj produkcja doczekała się 12 sezonów, a w przygotowaniu jest kolejny, który wkrótce zadebiutuje na antenie TVP.

Na Netflix trafiło 11 sezonów "O mnie się nie martw", a sezon nr 12 swoją netfliksową premierę będzie mieć 14 października.

"O mnie się nie martw" to pełen humoru i emocji serial opowiadający o zderzeniu dwóch światów i dwóch filozofii życia. Perypetie bohaterów poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka (Joanna Kulig) jest dwukrotną rozwódką z dwójką dzieci. Ma świetny zmysł obserwacji, miękkie serce i ostry język.

Niespodziewanie w jej życiu pojawia się Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) - młody, zdolny, przystojny mecenas, traktujący życie jako wieczną zabawę. Przeplatana humorem i emocjami relacja Igi i Marcina, szybko ewoluuje w zaskakującym kierunku.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn