"O mnie się nie martw" powinno wrócić z jeszcze jednym sezonem? Aleksandra Adamska komentuje decyzję TVP o zakończeniu serialu

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Serial "O mnie się nie martw" był bardzo lubiany przez widzów, a został przerwany tak nagle. Nie zobaczyliśmy rozwinięcia wielu wątków, na przykład ślubu Sylwii i Pawła. W rozmowie z nami Aleksandra Adamska zdradziła, czy powinien powstać kolejny sezon!

"O mnie się nie martw" - serial powinien wrócić?

Serial "O mnie się nie martw" doczekał się 13 sezonów, ale niespodziewanie ogłoszono, że nie zobaczymy 14. serii. Było to dla fanów duże zaskoczenie i byli oburzeni - serial zakończył się w bardzo dramatycznym momencie. Nie dowiedzieliśmy się, czy Sylwia (Aleksandra Adamska) i Paweł (Marcin Korcz) wzięli ślub, ani czy Artur (Jacek Knap), który został pchnięty nożem, przeżył. Aktorzy bez ogródek komentowali decyzję TVP.

Od tamtej pory minęło już trochę czasu i emocje opadły. Podczas Player SerialCon zapytaliśmy więc Aleksandrę Adamską, czy tęskni za swoją postacią. Aktorka uważa, że choć już pogodziła się z tą decyzją, to powinien powstać jeszcze jeden sezon "O mnie się nie martw".

Pewnie, że tęsknię. Wydaje mi się, że jeszcze taki jeden sezon tego ślubu Pawła i Sylwii – wszyscy na to czekali. My na to czekaliśmy z Marcinem Korczem! Żeby to jakąś taką klamrą ładną zamknąć. Ale wychodzę z założenia, że los wie, co robi i może tak miało być, pomimo tego że tak się nagle skończyło i nie wiadomo, jaka by była dalej historia, no to tak się stało i ja staram się puszczać takie rzeczy. Na początku było mi bardzo ciężko, ale stwierdziłam, że trudno i takie rzeczy się dzieją. My na szczęście mamy jakiś kontakt ze sobą i darzymy się sympatią i staram się wynosić z tego tyle, że mam tych ludzi przynajmniej i to jest najważniejsze - wyznała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl

A Wy co uważacie? Powinien powstać jeszcze jeden, finałowy sezon "O mnie się nie martw"?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn