Olga Frycz się zaręczyła! Kim jest jej ukochany i kiedy ślub? [ZDJĘCIA]

Olga Frycz weźmie ślub? Do niedawna wydawało się, że aktorka jeszcze długo nie stanie przed ołtarzem, jednak teraz odnalazła prawdziwe uczucie. Co więcej, wygląda na to, że para chce sformalizować swój związek... Kim jest ukochany Olgi Fryczy?

Multimedia

Olga Frycz ma za sobą burzliwą przeszłość. Wdała się w romans z reżyserem Jackiem Borcuchem, który dla dla niej opuścił swoją ówczesną żonę, Ilonę Ostrowską. Niestety, ich związek szybko się rozpadł, a mężczyzna zaczął umawiać się Małgorzatą Ohme.

Uczestnicy i prowadząca promują program! Jak wspominają Amerykę Południową? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Sama Frycz związała się z trenerem boksu tajskiego, Grzegorzem Sobieszakiem. Zakochani już niedługo zostaną rodzicami, ale mimo to nie spieszy im się przed ołtarz. W jednym z wywiadów sportowiec wyznał, że w przeciwieństwie do Olgi nie marzy o ślubie.

Wygląda jednak na to, że Frycz przekonała ukochanego do małżeństwa. Dowiedzieliśmy się o tym z Facebooka, gdzie aktorka zmieniła swój status związku na "zaręczona". Czy to oznacza, że już niedługo usłyszymy weselne dzwony? Niezależnie od wszystkiego życzymy parze wszystkiego dobrego!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×