oliwia bieniuk

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk chce pójść w ślady Anny Przybylskiej! Zdradziła plany na najbliższą przyszłość. Marzy jej się wielka aktorska kariera

Choć Oliwia Bieniuk dopiero zaczyna swoją karierę w polskim show-biznesie, to ma już poważne plany na siebie. Okazuje się, że podobnie jak swoja tragicznie zmarła mama, chce zostać wziętą aktorką. W tym celu postanowiła aplikować na studia aktorskie. O wynikach rekrutacji poinformowała na swoim koncie na Instagramie. Jak jej poszło?

07.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk wspomina pracę na planie filmu o Annie Przybylskiej. "To było dla mnie duże przeżycie"

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Osiem lat po śmierci Anny Przybylskiej ruszyły prace nad filmem dokumentalnym o aktorce. Jej córka, podobnie jak pozostali bliscy i przyjaciele zmarłej aktorki, była zaangażowana w projekt. W wywiadzie wyznała, jak dużym przeżyciem było dla niej wystąpienie przed kamerą i udział w dokumencie o jej matce.

20.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami 12". Zobacz najlepsze zdjęcia z finału. Oliwia Bieniuk z Kryształową Kulą, Doda, rozczarowana Kajra i Piaseczny z Alicją Majewską!

12. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tego wieczoru nie brakowało wzruszeń. Na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy kończącej się edycji oraz goście specjalni m.in. Doda i Michał Szpak. Zobacz najlepsze zdjęcia z finału 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

26.10.2021Dancing with the stars

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×