"One Night Squad". Ada Śledź o walce z Lil Masti na gali FEN 34: "Nie będzie lekko, ale nie boję się dostać w mordę"

Ada Śledź chce się bić! Gwiazda programu "Love Island" już niebawem zadebiutuje w formule MMA na gali FEN 34. Jej rywalką będzie Lil Masti, mistrzyni federacji Fame MMA, z którą rozstała się w atmosferze skandalu. Jak Ada Śledź przygotowuje się do swojego debiutu? Czy obawia się pojedynku z Lil Masti? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

Multimedia

Adrianna Śledź przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu w 2019 roku, kiedy postanowiła szukać miłości i wrażeń w programie "Love Island. Wyspa miłości". Spontaniczna Wrocławianka była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek polsatowskiego show. Choć na wyspie nie znalazła wymarzonego partnera, to przez kilka tygodni robiła wszystko, aby dostarczyć widzom ogromnych emocji.

Stifler, Ada Śledź i inni celebryci na Zanzibarze. Startuje nowy reality-show!Zobacz więcej

Ada Śledź będzie walczyć z Lil Masti

Ada Śledź próbowała już swoich sił w modelingu​, wystąpiła w kolejnym reality-show, realizowanym tym razem dla Playera, a już 28 maja po raz pierwszy stanie do walki w klatce na gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Jej przeciwniczką będzie Aniela Bogusz, czyli z popularna Lil Masti, którą obserwuje na Instagramie milion osób!

Ada Śledź w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała o przygotowaniach do tego pojedynku. Charakterna 22-latka wie, że nie będzie lekko, ale trener, Antek Chmielewski dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować ją do walki.

Miałam bardzo krótki czas na przygotowanie się do tej walki, mam bardzo dobrą przeciwniczkę, na pewno łatwo nie będzie, ale rzucam się na głęboką wodę po to, żeby już się niczego nie bać - powiedziała nam Ada.

Czy gwiazda "Love Island" stresuje się przed swoim debiutem na gali FEN 34? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×