one night squad

"One Night Squad". Uczestnicy wspominają pobyt na Zanzibarze. Stifler nie odnalazł się w survivalowym klimacie. Jak pozostali?

W "One Night Squad" zobaczymy, jak dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów będzie pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Jak uczestnicy nowego reality-show Playera wspominają swój pobyt na Zanzibarze? Ada Śledź, Madzia Wójcik, Damian "Stifler" Zduńczyk i Anastasiya Yandaltsava opowiedzieli nam o swoich wrażeniach.

28.05.2021One Night Squad

"One Night Squad". Ada Śledź o walce z Lil Masti na gali FEN 34: "Nie będzie lekko, ale nie boję się dostać w mordę"

Ada Śledź chce się bić! Gwiazda programu "Love Island" już niebawem zadebiutuje w formule MMA na gali FEN 34. Jej rywalką będzie Lil Masti, mistrzyni federacji Fame MMA, z którą rozstała się w atmosferze skandalu. Jak Ada Śledź przygotowuje się do swojego debiutu? Czy obawia się pojedynku z Lil Masti? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

27.05.2021One Night Squad

"One Night Squad". Bohaterowie "Warsaw Shore", "Love Island" i "Hotel Paradise" łączą siły w nowym show Player! Kiedy premiera?

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak „Hotel Paradise”, „Big Brother”, czy „Love Island. Wyspa miłości” spotka się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Nie tak miało być! Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska. „One night squad” jest kolejną produkcją Player Original, seria zadebiutuje w serwisie już 28 maja.

14.05.2021One night squad

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×