Oni nie potrafią żyć bez flirtowania! Oto najwięksi, serialowi podrywacze. Kiedykolwiek się ustatkują?

W niejednym, polskim serialu znajdzie się bohater, który uwielbia podrywać i flirtować. Olek z „M jak miłość", czy Artur z „Pierwszej miłości" to niektórzy z nich. Przedstawiamy największych, serialowych podrywaczy!

Multimedia

Podrywacze z polskich seriali

Miłość aż po grób nie jest niestety dana każdemu. Widzimy to zarówno w życiu, jak i w popularnych polskich serialach! Niektórzy faceci i niektóre kobiety po prostu nie chcą albo nie potrafią zbudować stabilnego związku.

TVP szykuje serial na podstawie filmu o Annie Przybylskiej. Wiadomo, kiedy będzie można go obejrzećZobacz więcej

W każdym serialu znajdziemy przecież postać notorycznego podrywacza. Można wspomnieć tu chociażby o Olku z "M jak miłość" albo o Arturze z "Pierwszej miłość". Pierwszy z nich dostaje alergii na myśl o stałym związku, a drugi notorycznie zdradza żonę i nie potrafi powstrzymać się przed kolejnymi romansami. Wszyscy naokoło doskonale znają ten typ, a mimo to wciąż znajdują się nowe "ofiary". W "M jak miłość" mamy także recydywistę - Andrzej Budzyński był kiedyś kobieciarzem i teraz, po wielu latach wrócił do dawnych nawyków...

Te serialowe pary wzięły szybki ślub w tajemnicy! Dlaczego nie powiedzieli nic bliskim?Zobacz więcej

W naszej galerii znajdziecie kilkunastu największych kobieciarzy z polskich seriali! Który z nich zasługuje na miano króla podrywu? Sprawdźcie koniecznie i zdecydujcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLGA KALICKA (gość)

    ANNA MUCHA

    04.04.2021 23:47
  • MARIUSZ MECHTA (gość)

    MARIUSZ MECHTA LAT 26 TAK

    29.12.2019 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×